ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | SAHİPLERİ VE ÇALIŞANLARI TUTUKLANACAKMI SAHİPLERİ VE ÇALIŞANLARI TUTUKLANACAKMI

Açıklama: ISPARTADAKİ AKDENİZ GAZETESİ VE YALVAÇ ÇINARALTI GAZETESİ SON KHK İLE KAPATILDI,SIRA KİME GELECEK.AYRICA SAHİPLERİ VE ÇALIŞANLARI HAKKINDA NE YAPILMASI GEREKTİGİ KANUNLARDA BELLİ.BU ARADA BU GAZETELERİ KURTARMAK İÇİN,ALAVERE DALAVERE YAPANLAR HAKKINDA NASIL BİR İŞLEM YAPILACAK.
Kategori: Türkiye
Eklenme Tarihi: 24 Aralık 2017
Geçerli Tarih: 22 Ocak 2018 11:19
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20884-sahipleri-ve-calisanlari-tutuklanacakmi.html
ISPARTADAKİ AKDENİZ GAZETESİ VE YALVAÇ ÇINARALTI GAZETESİ SON KHK İLE KAPATILDI,SIRA KİME GELECEK.AYRICA SAHİPLERİ VE ÇALIŞANLARI HAKKINDA NE YAPILMASI GEREKTİGİ KANUNLARDA BELLİ.BU ARADA BU GAZETELERİ KURTARMAK İÇİN,ALAVERE DALAVERE YAPANLAR HAKKINDA NASIL BİR İŞLEM YAPILACAK.

AKDENİZ GAZETESİ VE ÇINARALTI GAZETELERİ FETÖ NEDENİYLE KAPATILDIGINA GÖRE, SAHİP VE ÇALIŞANLARININ FETÖ FAALİYETLERİ OLDUGU İDDİASIYLA KAPATILDIGI AÇIKCA ORTADA OLDUGUNA GÖRE,BUNLAR HAKKINDA NASIL BİR İŞLEM YAPILACAGI MERAK KONUSU OLDU.

AYRICA BU GAZETELERİ KURTARMAK İÇİN,ÜSTÜNE ALANLAR, ALAVERE DALAVERE YAPANLAR,ARAYA GİRENLER,FETÖYE YARDIM VE YATAKLIKTAN HAKLARINDA İŞLEM YAPILIP YAPILMAYACAGI MERAK EDLİYOR.