ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | BASINDAKİ FETÖCÜLERİN FETÖCÜLERLE DANSLARI BASINDAKİ FETÖCÜLERİN FETÖCÜLERLE DANSLARI

Açıklama: ISPARTANIN FETÖNÜN KONTROLÜNE GEÇMESİ İÇİN GAYRET SARFETMİŞ,ONLARA ÖVGÜLER YAGDIRARAK ,CEMAATİN YAPTIKLARINA ALKIŞ TUTAN GAZETECİLERİN,ÖRGÜTÜN BİR İLİ YÖNETMESİNE YARDIM VE YATAKLIKTAN VE AYRICA ÖRGÜTÜN YAPTIGI SUÇLARI GÖRMEMEZLİKTEN GELMEK VE HALKIN CEMAATE SEMPATİNİ ARTIRACAK HABERLER YAPMAK. SUÇ DEGİL Mİ
Kategori: Türkiye
Eklenme Tarihi: 21 Aralık 2017
Geçerli Tarih: 22 Ocak 2018 11:20
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20879-basindaki-fetoculerin-fetoculerle-danslari.html
ISPARTANIN FETÖNÜN KONTROLÜNE GEÇMESİ İÇİN GAYRET SARFETMİŞ,ONLARA ÖVGÜLER YAGDIRARAK ,CEMAATİN YAPTIKLARINA ALKIŞ TUTAN GAZETECİLERİN,ÖRGÜTÜN BİR İLİ YÖNETMESİNE YARDIM VE YATAKLIKTAN VE AYRICA ÖRGÜTÜN YAPTIGI SUÇLARI GÖRMEMEZLİKTEN GELMEK VE HALKIN CEMAATE SEMPATİNİ ARTIRACAK HABERLER YAPMAK. SUÇ DEGİL Mİ..

FETÖCÜ EMNİYET MÜDÜRÜ AHMET ZEKİ GÜRKAN ,ÇALIŞMALARININ ISPARTADA NE KADAR TAKDİR EDİLDİGİNİ ANKARAYA SUNMAK İÇİN,BİR YAYIN BASTIRIYORDU VE ANKARAYA İLGİLİ MAKAMLARA BAŞKA KİŞİLERE GÖNDERTİYORDU.

BU YAYINI PARASINI KİM VERİYORDU ACABA,

KİM OLABİLİR FETÖCÜLERİN ISPARTADAKİ HAKİMİYETİNİ ARTIRAN BİR SÖZDE EDERNEK,

BU DERNEGİN YÖNETİMİNDE KİMLER VARDI,BUNU İLERİDE AÇIKLAYALIM.

ŞİMDİ ŞU MİT TIRLARI VAKASI SORUMLUSU AHMET ZEKİ GÜRKANI GÖKLERE ÇIKARAN, FETÖ YALAKALARI KİMLER,

BU ARADA BUNLAR ŞUAN,ÜSTLERİNE TÜL ÖRTÜP,FETÖ DÜŞMANI GÖRÜNÜP,KRİPTOLUK YAPIYORLAR.

GELELİM YAPTIKLARINA:

''BÖYLE POLİSE CAN KURBAN DİYE BAŞLAYIP AHMET ZEKİ GÜRKANA YALAKALIKLARININ ARDI ARKASI KESİLMEYEN YAZI YAZAN'' O ZAMANKİ BİR GAZETENİN YAZI İŞLERİ MÜDÜRÜ OLAN M.E.

AHMET ZEKİ GÜRKANI,SANKİ ONDAN ÖNCE POLİS TEŞKİLATI YOKMUŞ GİBİ METHİYELER DÜZEN,HEPİNİZİN BİLDİGİ ŞHAKİRA,

AHMET ZEKİ GÜRKANIN POLİSLİGİNİ BİR SEVGİ DEVRİMİ OLARAK GÖREN VE DAHA YAKIN ZAMANDA SARI KARTI İPTAL EDİLEN ,S.O.

BİRİ VARKİ SANKİ,AHMET ZEKİ GÜRKANDAN ÖNCE POLİS HİÇ HALKA YAKIN DEGİLDİ DE,ZEKİ GÜRKANLA BU DEGİŞTİ DİYEBİLECEK KADAR FETÖYE METHİYELER YAZAN,SORUMLU MÜDÜR H.K.

GEÇMİŞTE FETÖYE YAPTIKLARI İYİLİKLERİN VE HİZMETLERİNİN KARŞILIGINDA ZAMAN GAZETESİ TEMSİLCİLİGİNE ADAY GÖSTERİLEN ,SAHTE YANDAŞ ,GERÇEK KRİPTOLARIN,AHMET ZEKİ GÜRKANLA BERABER YAPTIKLARINI ,BAZI OLAYLARI NASIL KAPATTIKLARINI ,NASIL BOMBACILIK !!!!! YAPTIKLARINI,GELECEK YAZIMIZA SAKLIYORUZ.

BU BOMBACILARIN NASIL FETÖ BAGLANTILARI OLDUGUNU,MERAK EDENLER EGER ACALECİ DAVRANIRLARSA,SELAM TEVHİD DAVASINDAKİ,ŞAHISLARLA BELEDİYE OPERASYONU ZAMANINDA,O FETÖCÜ POLİSLERLE OLAN HTS KAYITLARINA BAKSINLAR..

BU ARADA HAYIR BEN BÖYLE BİR ŞEY YAPMADIM,BUNLAR DOGRU DEGİL DİYEN OLURSA, KENDİLERİNE,BELGELERİNİ GÖNDEREBİLİRİZ.

AAA AMMA ,BİZ OZAMAN BUNLARIN ÖRGÜT OLDUGUNU BİLMİYORDUK,DİYEBİLİRLER AMA BİRİLERİ , SİZLERİ UYARINCA ONLARA YAPTIGINIZ İTİBARSIZLAŞTIRMLARI NASIL UNUTACAGIZ.

AYRICA HUKUKTA,ALDIGI MALIN HIRSIZLIK MALI OLDUGUNU BİLMEMEK ,ALICIYI SUÇSUZ YAPMAZ.