ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | EY AKP KONROLLÜ ESARET ESAS SDÜ DE HABERİN VARMI EY AKP KONROLLÜ ESARET ESAS SDÜ DE HABERİN VARMI

Açıklama: AKP NİN CHP Lİ BİR VEKİLİN IRAKTAKİ FETÖCÜ IŞIK ÜNİVERSİTESİYLE İLGİLİ FOTOLARINI SERVİS EDERKEN ,SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKCININ IŞIK ÜNİVERSİTESİNDEKİ BİR DEKAN OLAN FATİH CURA İSİMLİ ŞAHSI SDÜ DE NASIL KORUMAYA ALDIGINI, ÇARIKCININ REKTÖR OLDUKTAN SONRA BU ŞAHSA NELER YAPTIGINI ,SDÜ DE NASIL MUAMELE GÖRDÜGÜNÜ MERAK EDİYORMUSUNUZ
Kategori: sdu
Eklenme Tarihi: 20 Aralık 2017
Geçerli Tarih: 22 Ocak 2018 11:20
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20877-ey-akp-konrollu-esaret-esas-sdu-de-haberin-varmi.html
AKP NİN CHP Lİ BİR VEKİLİN IRAKTAKİ FETÖCÜ IŞIK ÜNİVERSİTESİYLE İLGİLİ FOTOLARINI SERVİS EDERKEN ,SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKCININ IŞIK ÜNİVERSİTESİNDEKİ BİR DEKAN OLAN FATİH CURA İSİMLİ ŞAHSI SDÜ DE NASIL KORUMAYA ALDIGINI, ÇARIKCININ REKTÖR OLDUKTAN SONRA BU ŞAHSA NELER YAPTIGINI ,SDÜ DE NASIL MUAMELE GÖRDÜGÜNÜ MERAK EDİYORMUSUNUZ..

SDÜ YÖNETİM KURULU ,SDÜ SOSYAL BİLİMLER ENSTİTÜSÜ YÖNETİM KURULU ,FATİH CURA YAZIN BAKALIM,NELER BULACAKSINIZ.

AYRICA GOOGLE A,IŞIK ÜNİVERSİTESİ DEAN FATİH CURA YAZIN BAKALIM NELER BULACAKSINIZ.

EGER HEMEN İRTİBATA GEÇİP SİLDİRİRLERSE MERAK ETMEYİN ,2015 YILI İTİBARIYLA BİZDE ,ÇIKTILARI ,AYRICA EKRAN GÖRÜNTÜLERİ, SDÜ DEKİ KARARLARIN ÖRNEK ARŞİVLERİ MEVCUT.

EY AKP DEMİŞKEN MUHATABIMIZ ISPARTA İL BAŞKANI OLUYOR,AMA ONUN BU KONULARDA BİRŞEY YAPACAGINI FALAN DÜŞÜNMEYİN ÇÜNKÜ NE YAPSA İÇİNDEN KENDİSİ ÇIKAR.

BUNU BİR FETÖ SORUŞTURMASINA ALDIRSA ,HEMEN İL BAŞKANINA SORARLAR,SENİN ÇOCUKLAR FETÖ OKULLARINA GİTMEDİMİ

EE SONRA

SENİN EVE SÜREKLİ GELİP GİDEN FETÖ OKULU ÖGRETMENİ MUSTAFA ÇAVUŞ DİYE BİRİSİ VARMIYDI.HE BİR CEVAP VERSEN..

BU ZAT NEDEN GELİP GİDİYORDU ACABA.

SAMSUNDA VE DİGER İLLERDE GÜVEN HUKUK DERNEGİNE İŞLEM YAPILIRKEN,SİZİNDE İÇİNDE BULUNDUGUNUZ VE BİZZAT KENDİ MÜLKÜNÜZÜ BU FETÖCÜLERE KİRALADIGINIZ, DERNEGE ISPARTADA NEDEN İŞLEM YAPILMIYOR DİYE SORANLARA BİR CEVAP VERSEN..

SONRASI,AKP İÇİNDE YAPILAN İL BAŞKANI DEGERLENDİRME ANKETİ SONUÇLARINI BİR AÇIKLASANDA ,HERKES BİR GÖRSE ,AKP LİLER SİZİ NEKADAR ÇOK SEVİYORLAR..