ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | ISPARTADA İKTİDAR AKP Mİ FETÖ MÜ ISPARTADA İKTİDAR AKP Mİ FETÖ MÜ

Açıklama: ISPARTADA GEÇMİŞTE FETÖ İLE AYNI YATAKTA OLANLAR BUGÜN FETÖYLE MÜCADALE EDENLERLE BAŞKA BİR YATAKTALAR,ŞİMDİ ŞU SORUYA BİR CEVAP VERİN BAKALIM..
Kategori: seçilenler
Eklenme Tarihi: 10 Aralık 2017
Geçerli Tarih: 22 Ocak 2018 11:20
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20867-ispartada-iktidar-akp-mi-feto-mu.html
ISPARTADA GEÇMİŞTE FETÖ İLE AYNI YATAKTA OLANLAR BUGÜN FETÖYLE MÜCADALE EDENLERLE BAŞKA BİR YATAKTALAR,ŞİMDİ ŞU SORUYA BİR CEVAP VERİN BAKALIM..

17-25 DEN SONRA BANK ASYA YA PARA YATIRMAK SUÇ İSE,ISPARTA SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ (SDÜ) REKTÖRÜ İLKE HÜSEYİN ÇARIKCININ,REKTÖR OLDUKTAN SONRA FETÖCÜ ÜNİVERSİTEDE DEKANLIK YAPAN BİRİNE DAHA DARBEDEN ÖNCE KADRO VERMESİ VE SONRADA BU FETÖCÜNÜN 15 TEMMUZDAN SONRA KAÇAK OLMASI ARASINDA SUÇ NEVİ AÇISINDAN NE FARK VAR.

BANK ASYAYA PARA YATIRAN YADA FAİZİ DÜŞÜK DİYE PARA ÇEKEN MEMUR SUÇLU

AMA FETÖCÜLERİ SDÜ YE ALAN REKTÖR ÇARIKCI SUÇSUZ ÖYLEMİ.

HADİ ORDAN,

BANK ASYAYA PARA YATIRMAK SUÇ AMA DAHA DARBEDEN ÖNCE FETÖCÜ İNSANLARA KADRO VERMEK SUÇ DEGİL

KAMU KURUMLARINDA ÇALIŞANLAR HAKKINDA YADA KAMUYA YENİ GİRECEKLER HAKKINDA SORUŞTURMA YAPARKEN ANASINI BABASINI VE KARDEŞİNİ ARAŞTIRIP BUNLARDAN FETÖYLE İLİŞKİSİ OLANLAR OLUNCA,ONLARI İŞE BAŞLATMAZKEN,

EMNİYETTE KARDEŞİ VE ENİŞTESİ FETÖDEN TUTUKLU OLANLAR,HALA FETÖYLE MÜCADALEDE EN ÜSTTE DURURKEN,FETÖYLE AKP MÜCADALE EDİYORMUŞ.

AYRICA DURUŞMALARDA SANIKLAR HAKKINDA COCUKLARININ FETÖ OKULLARINDA OKUYAN COCUKLARI OLUP OLMADIKLARI HEM ARAŞTIRILIP HEM SORULURKEN,

BU SORULARI SORAN HAKİMLERİN DAHA ÖNCEKİ GÖREV YERLERİNDE COCUKLARINDAN FETÖ OKULLARINDA OKUYUP OKUMADIKLARINI SORAN YOK,

NEYMİŞ EFENDİM 17-25 MİLADMIŞ,HADİ ORDAN KANUNDA ÖYLE BİR TARİHMİ YAZIYOR,YADA 17-25 ARALIKTAN ÖNCE İŞLENEN SUÇLARA AFMI ÇIKTI.DAHA ÖNEMLİSİ BİR SAVCININ TİCARETLE UGRAŞMASI AÇIKCA YASAK İKEN,BUNU BİLEN BAŞKA SAVCILARIN,BURDURDA MERMER İŞİ İLE UGRAŞAN SAVCI HAKKINDA BİR İNCELEME YAPIP ARAŞTIRARAK BU FISILTILARA SON VERMEMESİ NEYİN NESİ..

AYRICA SDÜ DE 17-25 DEN SONRA ÇOCUKLARINI HALA FETÖ OKULLARINDA OKUTANLARIN SDÜ DE FETÖYLE MÜCADALEDE EDEN MAKAMLARDA NASIL DURABİLDİKLERİNİ SORABİLİRMİYİZ.

EN ÖNEMLİSİ ADLİYEDE DAHA DARBEDEN BİRKAÇ HAFTA ÖNCE FETÖ HAKKINDA ARAMA KARARINA İMZA ATAN KİŞİYİ DARBEDEN SONRA FETÖCÜ DİYE ACIGA ALMAK NEYİN NESİ,

EE 2016 NIN BAŞINA KADAR ADLİYEYE FETÖDEN YEMEK ALANLAR HALA ISPARTADA FETÖYLE MÜCADALE EDİYOR ÖYLEMİ..

HADİ SÖYLEYİN BAKALIM,ISPARTADA İKTİAR AKP Mİ FETÖ MÜ..

BU ARADA ŞU ISPARTANIN EMNİYET VE ASKER İMAMININ KİMLER OLDUGUNU VE KİMLERLE AYNI YATAKTA OLDUKLARINI,MEMLEKETİN VEKİLLERİNİN ETRAFINA BİR BAKIN BAKALIM, GÖREBİLECEKMİSİNİZ.

HADİ ISPARTALILARADA BİR SORALIM,

ISPARTALILAR, ÇOCUKLARI ASKERE GİDECEKKEN,DAHA AKP İKTİDARA GELMEDEN ÖNCE BİLE ISPARTADA KİME GİDERLERDİ,

DAGITIM ZAMANI GELİNCE ,ÇOCUKLARI İYİ YERLERE GİTSİN DİYEREK ISPARTADA ŞUAN AK PARTİLİ OLAN HANGİ ZATI MUHTEREMİN YANINA GİDERLERDİ,HERKES BİLMİYORMU ,BİLİYORLAR AMA,

SÖYLERSEM BENİM OGLANIN ASKERLİGİNE BİRŞEY OLUR YADA İLERİDE DEVRAN DEGİŞİR DİYE KİMSE BİRŞEY BİLMİYOR ÖYLE DEGİLMİ,

HADİ YETKİLİ MAKAMLAR KİMSEYİ KONUŞTURAMIYORSA,NEDEN DAHA ÖNCEDEN BUNLARIN YANINDA ÇALIŞANLARDAN BİLGİ ALMIYORLAR,YADA ŞUANDA YANINDA ÇALIŞANLARI ÇAPRAZ SORGU İLE KONUŞTURMUYORLAR.

DEDİKYE ISPARTADA İKTİDAR AKP DEGİL FETÖ OLUNCA SONUC BÖYLE OLUYOR..