ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | ISPARTA BASININDAKİ FETÖCÜLER-1 ISPARTA BASININDAKİ FETÖCÜLER-1

Açıklama: ISPARTADA FETÖCÜ CEMAATİN TALİMATI İLE FETÖCÜ VALİNİN BELEDİYE BAŞKANLIGINA HAZIRLANMASI İÇİN,HABER SİTESİNDE VALİ MEMDUH İÇİN ANKET YAPIP,BUNUN BEDELİNİ ÖZEL İDAREDEN TAHSİL EDEN GAZETECİDEN BU PARALAR GERİ ALINACAK MI..
Kategori: Türkiye
Eklenme Tarihi: 25 Kasım 2017
Geçerli Tarih: 22 Ocak 2018 11:25
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20858-isparta-basinindaki-fetoculer-1.html
ISPARTADA FETÖCÜ CEMAATİN TALİMATI İLE FETÖCÜ VALİNİN BELEDİYE BAŞKANLIGINA HAZIRLANMASI İÇİN,HABER SİTESİNDE VALİ MEMDUH İÇİN ANKET YAPIP,BUNUN BEDELİNİ ÖZEL İDAREDEN TAHSİL EDEN GAZETECİDEN BU PARALAR GERİ ALINACAK MI..

BU ANKETİN KARŞILIGINDA ÖZEL İDAREDEN ALINAN TUTAR 2500 TL OLDUGU İÇİN SÖZ KONUSU SİTE ÖZEL İDARENİN REKLAMINI SİTESİNDE YAPIP PARADA BU ŞEKİLDE ÖDENMİŞTİ.

GELECEK YAZIMIZDA FETÖCÜ VALİ TARAFINDAN ZAMAN GAZETESİ TEMSİLCİLİGİ İÇİN ADAY GÖSTERİLEN GAZETECİ ORTAKLARI İNCELEYECEGİZ.

AYRICA BUNLARIN FETÖCÜ REKTÖR DÖNEMİNDE YBEM İN BAHÇESİNDEKİ ÖZEL HATIRALARINI VE PAZARLIKLARINI,PARALARIN NASIL HESAPLARINA AKTARILDIGINI,

AYRICA BU KONULARDA SDÜ DEKİ KRİPTOLARIN NEDEN İNCELEME BAŞLATMADIKLARINI TAHLİL EDECEGİZ.

EN ÖNEMLİSİ SDÜ DE FETÖCÜ REKTÖR ZAMANINDA YAPILAN BİR İHALENİN İLANININ NASIL GİZLENDİGİNİ ,BU DÜMENE HANGİ GAZETECİLERİN BULAŞTIGINI, SDÜ DEKİ KRİPTOLARIN BU KONULARI NEDEN DEŞELEMEDİGİNİ İNCELEYECEGİZ.

Ç.T ,B.M ,S.M ,K.M,T.S VE ŞHAKİRANIN GİZLİ İLİŞKİLERİNİ VE FETÖYLE YAPTIKLARI DANSLARI GÜNYÜZÜNE ÇIKARACAGIZ.