ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | 1938 de ÖBÜR DÜNYADA NELER YAŞANDI 1938 de ÖBÜR DÜNYADA NELER YAŞANDI

Açıklama: 1O KASIMDA ATATÜRK ÖLDÜGÜNDE MUHTEMELEN SORUMLU MELEK:SEZAR,BÜYÜK İSKENDER,NAPOLYON BÜYÜGÜNÜZ GELİYOR AYAGA KALKIN;TİMUR ,CENGİZHAN,ALPARSLAN,OSMAN GAZİ TORUNUNUZA SARILABİLİRSİNİZ DEMİŞTİR.ATATÜRK YURTTA BARIŞ DÜNYADA BARIŞ DİYEREK,HATAY I ALMIŞ,ONUN TORUNLARIDA ,AYNI SÖYLEMLE KIBRISI YURDA BAGLAMIŞTIR. AMMA ERDOGAN REİS SENSE..
Kategori: seçilenler
Eklenme Tarihi: 10 Kasım 2017
Geçerli Tarih: 22 Ocak 2018 11:24
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20848-1938-de-obur-dunyada-neler-yasandi.html
1O KASIMDA ATATÜRK ÖLDÜGÜNDE MUHTEMELEN SORUMLU MELEK:SEZAR,BÜYÜK İSKENDER,NAPOLYON BÜYÜGÜNÜZ GELİYOR AYAGA KALKIN;TİMUR ,CENGİZHAN,ALPARSLAN,OSMAN GAZİ TORUNUNUZA SARILABİLİRSİNİZ DEMİŞTİR.ATATÜRK YURTTA BARIŞ DÜNYADA BARIŞ DİYEREK,HATAY I ALMIŞ,ONUN TORUNLARIDA ,AYNI SÖYLEMLE KIBRISI YURDA BAGLAMIŞTIR. AMMA ERDOGAN REİS SENSE..

EVET ERDOGAN REİS SENSE ,AKLIN BAŞINA YENİ GELDİ,ATATÜRK DEMEYE BAŞLADIN,YURTTA BARIŞ DÜNYADA BARIŞ DİYEREK MUSULU KERKÜGÜ ,COGRAFİ OLARAK BAGLAMAK İSTİYORSUN AMA ..

ÇOK KALP KIRDIN,SENİN ANKARA VE DİGER İLLERDEKİ ETRAFINDAKİ GİZLİ KRİPTOLARLA BUNLARI YAPAMAZSIN,KALBİNİ KIRDIGIN İNSANLAR,ETRAFINDAKİ VE İLLERDEKİ GİZLİ ATATÜRK DÜŞMANI KRİPTO FETÖCÜLERİ TEMİZLEMEDİGİN MÜDDETÇE,KIRILAN KALPLER SANA YARDIMCI OLMAZ.

ATATÜRKÜN KURDUGU CUMHURİYET ÇOBAN SÜLÜYÜ VE RİZELİ AHMET İN OGLUNU DEVLETİN EN TEPESİNE TAŞIRKEN,SENİN KURDUGUN SİSTEM ERDOGAN REİS ,SENİ YARATAN SİSTEMİ YOK ETMEKTİR.

DEVLETİN SAVCILARI BU SATIRLARDA,ERDOGANA HAKARET VARMI DİYE ARAŞTIRACAKLARINA,ISPARTA ADLİYESİNE 17-25 DEN SONRA FETÖCÜ FİRMALARDAN YEMEK ALIMINA KİMLER İZİN VERDİ ONU ARAŞTIRSINLAR.