ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKCIYA MALİYE GOLÜ SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKCIYA MALİYE GOLÜ

Açıklama: SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKCININ ,HAYIR BÖYLE BİRŞEY YOK DEMESİNE RAGMEN,BİR OKULUNDA ,KAYIT ALTINA ALINMAYAN VE FETÖYE AKTARILDIGI İDDİA EDİLEN GELİRLER NEDENİYLE VERGİ KAYDI YAPILIRKEN,AYRICA YÜKLÜ MİKTARDA VERGİ VE CEZA KESİLDİ.
Kategori: siyaset
Eklenme Tarihi: 28 Ağustos 2017
Geçerli Tarih: 15 Aralık 2017 09:13
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20815-sdu-rektoru-carikciya-maliye-golu.html
SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKCININ ,HAYIR BÖYLE BİRŞEY YOK DEMESİNE RAGMEN,BİR OKULUNDA ,KAYIT ALTINA ALINMAYAN VE FETÖYE AKTARILDIGI İDDİA EDİLEN GELİRLER NEDENİYLE VERGİ KAYDI YAPILIRKEN,AYRICA YÜKLÜ MİKTARDA VERGİ VE CEZA KESİLDİ.

EGİRDİR TURİZM YÜKSEK OKULUNDAKİ KAYIT DIŞI,FOTOKOPİ OLAYI NETİCESİNDE SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKCI, BİZİM HABER VE ŞİKAYETLERMZ NETİCESİNDE BURADA KANUN DIŞI BİRŞEY YOK DİYEREK AÇIKAMA GÖNDERİP OLAYI ÖRTBAS ETMİŞTİ.

MALİYEYE VE BAKANLIGA VERİLEN 6 DİLEKÇE NETİCESİNDE,BU OKULDA KAYIT DIŞI GELİR ELDE EDİLDİGİ TESBİT EDİLEREK,VERGİ KAYDI YAPILDIGI ,VE OLUŞTURULAN KOMİSYON NETİCESİNDE BU OKULA VERGİ VE CEZA KESİLDİGİ BİLDİRİLDİ.

BİZ GEÇMİŞTE BU PARALARIN NEREDE OLDUGUNU SORMUŞ VE PARALARIN FETÖYE GİTTİGİNİ İDDİA ETMİŞTİK.

FAKAT SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKCI ,BU OKULDA BÖYLE BİR KANUN DIŞI GELİRİN VARLIGINI DAHİ KABUL ETMEMİŞTİ.

EGER KABUL EDERSE KİMLERİN,CEMAATLE NASIL İLİŞKİDE OLDUGUNU ARAŞTIRMAK ZORUNDA KALACAGI İÇİN,OLAYI ÖRTBAS ETME YOLUNU SEÇMİŞTİ..

MALİYE DİYORKİ,BURADA ŞU KADAR GELİR ELDE EDİLDGİNİ TESBİT ETTİK..

SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKCI ,BU DURUMDA NE YAPACAK.YAPILMASI GEREKEN BELLİ..

TABİİ ÖNCE SÜREYYA ABİSİNE BİR SORMASI LAZIM...

EGER SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKCI,BU PARALAR FETÖYE GİTMEDİ DİYORSA,O ZAMAN KİMİN CEBİNDE ,SİZİN CEBİNİZDEMİ YOKSA BAŞKASININ MI

KİMİN CEBİNDE İSE,ZİMMETTEN DOLAYI NE KADAR CEZA ALACAGINI HERHALDE ,SÖYLEMEYE GEREK YOK..

AYRICA ZİMMET SUÇUNU KAPATMA YÖNÜNDE BİZE AÇIKLAMALAR GÖNDEREN VE HİÇBİR İŞLEM YAPMAYAN,ÇARIKCININ SUÇU NEKADAR CEZAYI GEREKTRİR..