ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | İLKERİN ADAMLARININ FETÖ SERÜVENLERİ İLKERİN ADAMLARININ FETÖ SERÜVENLERİ

Açıklama: ISPARTA SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇININ,BİR YARDIMCISININ VE BİR DEKANININ DAHA FETÖNÜN ÜNİVERSİTELERİNDE TOPLANTILARA 2013 YILINDA KATILDIKLARI ORTAYA ÇIKTI.İLKERİN TAYFASINDAN HALUK SONGÜR,VAHDETTİN AYDININ VE GÜRKAYNAGIN ADİL ÖKSÜZLE ,FETÖNÜN ÜNİVERSİTELERİNDE TOPLANTI GÖRÜNTÜLERİNDEN SONRA YENİLERİDE ORTAYA ÇIKTI.
Kategori: ısparta ilçeleri
Eklenme Tarihi: 09 Haziran 2017
Geçerli Tarih: 11 Aralık 2017 16:09
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20785-ilkerin-adamlarinin-feto-seruvenleri.html
ISPARTA SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇININ,BİR YARDIMCISININ VE BİR DEKANININ DAHA FETÖNÜN YURT DIŞINDAKİ TOPLANTILARINA 2013 YILINDA KATILDIKLARI ORTAYA ÇIKTI.İLKERİN TAYFASINDAN HALUK SONGÜR,VAHDETTİN AYDININ VE GÜRKAYNAGIN ADİL ÖKSÜZLE ,FETÖNÜN ÜNİVERSİTELERİNDE TOPLANTI GÖRÜNTÜLERİNDEN SONRA YENİLERİDE ORTAYA ÇIKTI.

ŞİMDİ REKTÖR ÇARIKÇIYA SORALIM,

BÖYLE BİR OLAY SİZE REKTÖRLÜGE BAŞLADIKTAN SONRA ,BİLDİRİLDİMİ..

BİLDİRİLDİ İSE ,BU KONULARDA BİR ARAŞTIRMA YAPTINIZ MI..

SDÜYE VE KENDİNİZE REKTÖR YARDIMCISI YAPTIGINIZ MEHMET SALTAN,FETÖNÜN YURT DIŞINDAKİ ,FETÖNÜN ÜNİVERSİTELERİNDE HANGİ TOPLANTILARA KATILDI,

MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİNE,DEKAN ATADIGINIZ MÜHENDİS OLMAYAN SERDAL TERZİ,FETÖNÜN YURT DIŞINDAKİ ÜNİVERSİTELERİNDE HANGİ TOPLANTILARA KATILDI,

2013 YILINDA YAPILAN BU TOPLANTILARA MEHMET SALTAN VE SERDAL TERZİ,FETÖCÜ İBİCİOGLUNUN VE FETÖCÜ YÖNETİMİN KARARIYLA MI GİTTİ..

FETÖNÜN YURT DIŞINDAKİ ÜNİVERSİTELERİNE VE YURT DIŞINDAKİ OKULLARINA FETÖCÜ OLMAYAN KİŞİLER GÖTÜRÜLDÜMÜ..

BU ARADA,

SDÜ DE, FETÖ KAÇAGI KOZMİKCİ KADİR KAYANIN KARDEŞİ OLAN VE FETÖCÜ İBİCİ VE NUMAN TARAFINDAN SDÜ YE AKADEMİSYEN YAPILAN BİR KİŞİYİ,HERHANGİ BİR GÖREVE GETİRDİNİZ Mİ..

FETÖCÜLERİN AMERİKADAKİ TÜRK AMERİKAN KOMİTESİ TEMSİLCİSİ OLAN FATİH BEYHANIN KARDEŞİ OLAN VE NİLAY KESKİNİN DEKAN YARDIMCISI YAPIP KORUYUP KOLLADIGI MEHMET BEYHANI BİR GÖREVE ATADINIZ MI..

ISPARTA SDÜ REKTÖRÜ İLKER HÜSEYİN ÇARIKÇI,MEHMET SALTAN VE SERDAL TERZİ 2013 DE FETÖ ÜNİVERSİTESİNDE TOPLANTILARA KATILMAMIŞ DİYE SAVUNMA YAPARSA,RESİMLERİ YAYINLAYACAGIZ..