ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | SDÜ DE ÜSTÜ ÖRTÜLEN FETÖ OLAYLARI SDÜ DE ÜSTÜ ÖRTÜLEN FETÖ OLAYLARI

Açıklama: ISPARTA SDÜ DE FETÖCÜLERİN ,FETÖCÜ OLMAYANLARI TASFİYE ETMEK İÇİN ,ONLARI SÜRMEK İÇİN, YAPTIRILAN FORMALİTE ŞİKAYETLERİ YAPANLAR VE YAPTIRANLAR HAKKINDA BUGÜNE KADAR HİÇBİR İŞLEM YAPILMADIGI BELİRTİLDİ.
Kategori: sdu
Eklenme Tarihi: 09 Haziran 2017
Geçerli Tarih: 11 Aralık 2017 16:09
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20783-sdu-de-ustu-ortulen-feto-olaylari.html
ISPARTA SDÜ DE FETÖCÜLERİN ,FETÖCÜ OLMAYANLARI TASFİYE ETMEK İÇİN ,ONLARI SÜRMEK İÇİN, YAPTIRILAN FORMALİTE ŞİKAYETLERİ YAPANLAR VE YAPTIRANLAR HAKKINDA BUGÜNE KADAR HİÇBİR İŞLEM YAPILMADIGI BELİRTİLDİ.

FETÖCÜLERİN,FETÖCÜ OLMAYANLARI BASKI ALTINA ALMAK VE ONLARA PSİKOLOJİK TACİZ UYGULAMAK VE ONLARA FORMALİTE SORUŞTURMA AÇMAK İÇİN BİR ÇOK,BİLİNÇLİ ŞİKAYET DİLEKÇESİ VERDİRDİKLERİ BİLİNİYOR.

İŞİN EN GARİBİ İSE ,BUGÜNE KADAR BU KONULARDA HİÇBİR ARAŞTIRMA YAPILMADIGI ,HİÇBİR İŞLEM YAPILMADIGI GİBİ,GÖRMEMEZLİKTEN GELİNDİGİ BELİRTİLDİ.

BUGÜN İSE,FETÖCÜ İBİCİ VE NUMAN TAMER DÖNEMİNDE,BUNLARIN DİREKTİFLERİ DOGRULTUSUNDA BU ŞİKAYET DİLEKÇESİ VERİLME OLAYLARINI ORGANİZE EDENLERİN VE BU DİLEKÇELERİ VERENLERİN ADETA ÖDÜLLENDİRİLDİGİ İDDİA EDİLDİ.

ŞİMDİ SORMAK LAZIM,SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇI TARAFINDAN ,BUNLAR NEDEN GÖRMEMEZLİKTEN GELİNİYOR YADA OLMAMIŞ GİBİ HAREKET EDİLİYOR