ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | BEDRİ AYHANIN AKIL HOCALARI NEREDE BEDRİ AYHANIN AKIL HOCALARI NEREDE

Açıklama: ISPARTADA HAKKINDA FETÖCÜLERİN LİDERİ OLDUGU İDDİASI OLAN , BEDRİ AYHANIN YÖNETTİGİ TİCARAET VE SANAYİ ODASINDA BEDRİ AYHANA AKIL HOCALIGI YAPAN ŞUANDAKİ SDÜ İİBF DEKANI MURAT OKÇU İLE REKTÖR YARDIMCISI MURAT ALİ DULUPÇU HAKKINDA HİÇBİR İŞLEM YAPILMAMASI NE ANLAMA GELİYOR.
Kategori: seçilenler
Eklenme Tarihi: 07 Haziran 2017
Geçerli Tarih: 21 Kasım 2017 18:42
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20782-bedri-ayhanin-akil-hocalari-nerede.html
ISPARTADA HAKKINDA FETÖCÜLERİN LİDERİ OLDUGU İDDİASI OLAN , BEDRİ AYHANIN YÖNETTİGİ TİCARAET VE SANAYİ ODASINDA BEDRİ AYHANA AKIL HOCALIGI YAPAN ŞUANDAKİ SDÜ İİBF DEKANI MURAT OKÇU İLE REKTÖR YARDIMCISI MURAT ALİ DULUPÇU HAKKINDA HİÇBİR İŞLEM YAPILMAMASI NE ANLAMA GELİYOR.

BEDRİ AYHANIN YÖNETTİGİ İTSONUN HESAPLARI VE BURADA FETÖ DÖNEMİNDE YAPILANLAR NE HİKMETSE MERCEK ALTINA ALINMIYOR.

MERCEK ALTINA ALINIRSA ,KİMLERİN İSİMLERİNİN ORTAYA ÇIKMASINDAN KORKULUYOR,KİMLER BU İSİMLERİ KORUYOR..

MAKAM VE MEVKİ İCİN FETOCULARLA İSBİRLİGİ YAPANLAR, ONLARİN HER DEDİGİNİ İKİ ETMEYENLER, ONLARIN ELEMANLARININ BELLİ YERLERE YERLEŞMESİ İÇİN SINAV KOMİSYONLARINDA BULUNUP FİGURANLIK YAPANLAR,FETÖYE YARDİM VE YATAKLIK CEZASINI İŞLEMİŞ OLMUYORLARMI..

EE O ZAMAN,BU ADAMLARIN İSİMLERİ BU DOSYALARDA NEDEN YOK.....

HERŞEYDEN ÖNEMLİSİ

FETÖCÜ OLDUGU İÇİN KAPATILAN ,İHTİYAÇ AKADEMİYİ ISPARTAYA GETİRENLER,ONLARIN KURUCULARI,MÜDÜRLERİ,GİZLİ ORTAKLARI,NEDEN BU DOSYALARDA,YER ALMIYOR.

BUNLARI BELİRLEMEK O KADAR ZOR DEGİL,İHTİYAÇ AKADEMİNİN OLDUGU YERDEKİ KOMŞU ESNAFA,ORADA SİGORTALI ÇALIŞANLARA,YADA ORADAN KURS ALANLARA SORSANIZ SİZE HERŞEYİ ANLATIRLAR.

İHTİYAÇ AKADEMİNİN OLDUGU YERDEKİ ESNAFLARA ,BU KONUDA BİRŞEYLER YAPILMADIGI İÇİN,ISPARTADA FETÖYLE MÜCADALE YAPILDIGINA İNANDIRABİLİRMİSİNİZ.