ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | ISPARTA FETÖ DAVASINDA OLANLAR ISPARTA FETÖ DAVASINDA OLANLAR

Açıklama: TUTUKLU İKEN TUTUKSUZ YARGILAMA KARARI VERİLEN ŞAKİR ŞAHİN,HÜSEYİN AKYILDIZ,ŞÜKRÜ DEMİRAG FETÖCÜ DÖNEMDE NELER YAPTILAR..
Kategori: seçilenler
Eklenme Tarihi: 05 Haziran 2017
Geçerli Tarih: 21 Kasım 2017 18:44
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20781-isparta-feto-davasinda-olanlar.html
TUTUKLU İKEN TUTUKSUZ YARGILAMA KARARI VERİLEN ŞAKİR ŞAHİN,HÜSEYİN AKYILDIZ,ŞÜKRÜ DEMİRAG FETÖCÜ DÖNEMDE NELER YAPTILAR..

ŞAKİR ŞAHİN,NUMAN TAMERİ HİÇ TANIMIYOR HİÇ NUMANLA KARŞILAŞMAMIŞ OLABİLİR Mİ..

ŞAKİR ŞAHİN UZUN SÜRE SDÜ YALVAÇTA MÜDÜRLÜK YAPTI.SDÜ YÖNETİM KURULUNDA DEFALARCA NUMANLA TOPLANTILARA KATILDI.

BUNUN HARİCİNDE NUMANLA ,ŞAKİR ŞAHİN,FETÖCÜ DÖNEMDE BİR PERSONEL ALIM SINAVINDA KOMİSYONA GÖREVLENDİRİLDİ.

BUNLARIN BELGELERİ SDÜ DE MEVCUT ,ŞİMDİ ŞAKİR ŞAHİN, NUMAN TAMERİ HİÇ TANIMIYOR DİYEBİLİRMİYİZ.

GELELİM REKTÖR YARDIMCISI HÜSEYİN AKYILDIZA,,

BU MUHTEREMİN EŞİNİN İLÇEDEKİ MYO LARA DERSE GİRMEK İÇİN, DEVLETİN ARACI İLE YASAL OLMADIGI HALDE ,MASRAFLARI SDÜ TARAFINDAN KARŞILANMAK ÜZERE ,HAR VURULUP HARMAN SAVRULDUGUNU BİLMEYEN VARMI..

SDÜ DE FETÖ ÖRGÜT YÖNETİCİSİ OLAN REKTÖR İLE ÖRGÜT YÖNETİCİSİ NUMAN TAMERİN GÖREV ALDIGI BİR YÖNETİMDE,ÖRGÜTTEN OLMAYAN BİRİNİN GÖREV ALMASI MÜMKÜN MÜ.. MÜMKÜN DİYORSANIZ DİYECEGİMİZ BİRŞEY YOK AMMA..BU KİŞİNİN DİŞ HEKİMLİGİ FACİASINA SESSİZ KALMAK,FETÖYE DESTEK OLMAKLA EŞDEGERDİR.. GELELİM ŞÜKRÜ DEMİRAGA..

FETÖ DAVASINDA, FETÖ KADROLAŞMASI İDDİASI VARKEN,BU KADROLAŞMALARIN,ZEMİNİNİ HAZIRLAYAN,KANUNSUZ TÜM YAZIŞMALARINI İTİRAZSIZ YERİNE GETİREN,FETÖCÜ DÖNEMİN DAİRE BAŞKANLARI OLAN ŞÜKRÜ DEMİRAGIN VE FERHAT DALDALIN ,BU OLAYLAR OLURKEN,HİÇBİR SUÇLARININ OLMADIGINI NASIL SÖYLEYEBİLİRİZ.

HADİ BUNLARI GEÇTİK,SDÜ NÜN FETÖNÜN ÇÖPLÜGÜ HALİNE GELMESİ SÜRECİNDE SÜREKLİ OLARAK PERSONEL DAİRE BAŞKANI OLAN BU KİŞİNİN,KUSURSUZ OLDUGUNU SÖYLEMEK,NE DERECE HAKKANİYETE UYGUNDUR.

FETÖCÜLERİN PERSONEL DAİRE BAŞKANI FERHAT DALDALIN,KİMİN İSTEMİ İLE PERSONELE ATANDIGINI GETİRİLDİGİNİ,HASAN İBİCİOGLUNA NEDEN SORMUYORUZ..HASANDAN FERHAT DALDALIN PERSONELE GETİRİLMESİNİ,KİM İSTEMİŞ BİR SORMAK GEREKMEZMİ..

HADİ BUNLARI GEÇİN,BU KİŞİNİN SDÜ ÇALIŞMA EKONOMİSİ BÖLÜMÜNDEN MASTER YAPIP ,TEZ DANIŞMANININ HANGİ BÖLÜM HOCASI OLDUGUNA VE BİLİM DALININ NE OLDUGUNA BİR BAKMAK GEREKMEZMİ..SONRADA BU DANIŞMANIN ALANI İLE BİRDE TEZ KONUSUNU BİR KARŞILAŞTIRIN BAKALIM...FETÖCÜ MANTIGI VE ZİHNİYETİ VARMI YOK MU..

EN ÖNEMLİSİ YALVAÇ İLÇESİNDE BU KADAR FETÖCÜ ÇIKMASININ VE BU KADAR ESNAFIN BU OLAYLARA KARIŞMASINDA ,FETÖCÜ İBİCİOGLUNUN YALVAÇTAKİ MÜDÜRLERİNİN KATKISI VARMI YOKMU SORUSUNA CEVAP BULMAK İÇİN,YALVAÇTAKİ OKULLARIN EVRAKLARININ İNCELENMESİ GEREKMEZMİ..

DİGER TARAFTAN,FETÖCÜ İBİCİNİN 2011-2012-2013 YILLARINDAKİ REKTÖR YARDIMCILARININ İMZALARININ OLDUGU EVRAKLARI BİR KARIŞTIRIN BAKALIM NELERE İMZA ATMIŞLAR.ÖZELLİKLE İSKENDER AKURTTUN İMZALADIGI DOSYALARI BİR İNCELEYİN BAKALIM NELER VAR..

HADİ BUNLARI GEÇİN,İSKENDER AKKURTUN,HÜSEYİN AKYILDIZIN,NUMAN İLE OLAN TELEFON HTS LERİNE BİR BAKIN BAKALIM,ONDAN HABER ALMADAN KAÇGÜN GEÇİRMİŞLER..

BU ARADA ISPARTA SDÜ DE FETÖ İMAMI KİMDİ SORUSUNA CEVAP ARAMAK GEREKMEZMİ..

SDÜ DE FETÖCÜ NUMAN İLE FETÖCÜ İBİCİ KENDİLERİNE ÇALIŞMA ARKADAŞLARINI SEÇERKEN,FETÖCÜ OLMAYAN KİŞİLERİ REKTÖR YARDIMCISI YAPMIŞLARDIR,İFADESİNE SDÜ DE KAÇ KİŞİ İNANIR..

BU ARADA SDÜ DE YENİ YÖNETİMİN ,YÖNETİME GELDİKTEN SONRA ,EGİTİM FAKÜLTESİNDEN SÜLEYMAN SEYDİYE ,NE AD ALTINDA NE KADAR ÖDEME YAPTIGINI SORGULAMAK,YANLIŞ OLURMU ACABA..