ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | KURUMLARDA FETÖ ZİHNİYETİ NEDİR KURUMLARDA FETÖ ZİHNİYETİ NEDİR

Açıklama: BİR KURUMDA ÖRNEGİN SDÜ DE ,FETÖCÜLER İÇİN FETÖCÜ BİRİ GÖREVDEN ALINDIGI ZAMAN YİNE BİZDEN BİRİ YÖNETİME GELSİN DİYEREK,HER GÖRÜŞTEN VE HER GRUPTAN KRİPTO ELEMANLAR ,KARŞI GRUPLARA YERLEŞTİRİLİR.BUNU NASIL BECERİYORLAR.
Kategori: seçilenler
Eklenme Tarihi: 03 Haziran 2017
Geçerli Tarih: 21 Kasım 2017 18:43
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20778-kurumlarda-feto-zihniyeti-nedir.html
BİR KURUMDA ÖRNEGİN SDÜ DE ,FETÖCÜLER İÇİN FETÖCÜ BİRİ GÖREVDEN ALINDIGI ZAMAN YİNE BİZDEN BİRİ YÖNETİME GELSİN DİYEREK,HER GÖRÜŞTEN VE HER GRUPTAN KRİPTO ELEMANLAR ,KARŞI GRUPLARA YERLEŞTİRİLİR.BUNU NASIL BECERİYORLAR.

ÖRNEGİN FETÖCÜLER BAKTILARKİ ,KURUM KENDİLERİNDEN ÇIKIYOR,HEMEN DİGER GRUPTAKİ,GİZLİ FETÖCÜLERİ HAREKETE GEÇİRİRLER.

FETÖNÜN ÖNDE GELENLERİ HEMEN GİZLİ OLARAK DİGER GRUBUN ÖNDERLERİNE SİZİN BU ADAYINIZ OLMAZ AMA SİZİN İÇİNİZDEN ŞU ARKADAŞ OLURSA DESTEK VERİRİZ DERLER,ASLINDA O KİŞİ KRİPTO KENDİ ADAMLARIDIR..

ŞİMDİ BUNA KATILMIYORSANIZ BİR ÖRNEKLE AÇIKLAYALIM.

SDÜ DE SOLCU VE ÜLKÜCÜ ,VE NURCU GEÇİNEN BAZI KİŞİLER,MEVCUT YÖNETİME OY İSTEMEK İÇİN,GİZLİ GİZLİ KULİS YAPIP KENDİ ARKADAŞLARINI SATMADILARMI.

İŞTE BUNU YAPANLARIN HEPSİ GİZLİ FETÖCÜ VE KİRPTO..

BU KİŞİLERE GİDİN ABİ NE OLDU NEDEN BÖYLE OLDU DİYE SORARSANIZ HEMEN ŞUNU SÖYLER,BAK BİZDEN ŞUARKADAŞ ŞURADA BU ARKADAŞ BURADA,DİYE CEVAP VERİR,

O DEDİKLERİ KİŞİLERİN HEPSİ KRİPTO FETÖCÜ..

ISPARTADAKİ ÇATI FETÖ DAVASINDA,İKİ MÜŞTEKİYE VE TANIKLARA,SDÜ DE SON REKTÖRLÜK SEÇİMLERİNDE,FETÖCÜLERİN VE KRİPTOLARIN KİME OY VERDİGİ SORULDU ,CEVAP OLARAK,MÜŞTEKİ VE TANIKLAR ,KİMİ MAHKEMEYE BEYAN ETTİLER.

SORUNUN CEVABINI,

MURAT DULUPÇUYA,SEDAT AKTANA,MEHMET SALTANA,NİHAT BEYE,MURAT OKÇUYA,HALUK SONGÜRE VE SÜTÇÜLER MÜDÜRÜNE SORUN ONLAR SİZE ÇOGALTIP DAGITSINLAR.

VAHDETTİNE SORMAYIN,SON GENEL SEKRETERLİGE VEKALETİNİN BİR AY UZATILMASINA,KİMSEYE BİRŞEY SÖYLEMESEDE İÇERLEMESİNDEN DOKUNSANIZ AGLAYABİLİR, ONUN İÇİN BU ORUŞTA ,ZATI MUHTEREMİ RAHATSIZ ETMEYİN.ZATEN BELİRLEDİGİ BAZI KOMİSYON ÜYELERİ ARASIRA ÇAZIRDIYORLAR,ADAMI FAZLA MEŞGUL ETMEYİN..