ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | SDÜ DE KAYDA ALINMAYAN EVRAKLAR SDÜ DE KAYDA ALINMAYAN EVRAKLAR

Açıklama: SDÜ REKTÖRÜ İLKER HÜSEYİN ÇARIKÇI DÖNEMİNDE,İHALE DOSYALARININ VE SORUŞTURMA DOSYALARININ ,TARAMADAN GEÇİRİLMEDİGİ İDDİA EDİLDİ.HASTANEDEN YAPILAN İHALELERİN ÖZELLİKLE ,DÖNER SERMAYE ÜZERİNDEN YAPILDIGI BAHANESİ İLE ,TEKLİFLERİN ALINMASINDAN SONUÇLANANA KADAR AŞAMA AŞAMA TARAMASININ YAPILMADIGI İDDİA EDİLDİ.
Kategori: Türkiye
Eklenme Tarihi: 04 Haziran 2017
Geçerli Tarih: 21 Kasım 2017 18:42
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20777-sdu-de-kayda-alinmayan-evraklar.html
SDÜ REKTÖRÜ İLKER HÜSEYİN ÇARIKÇI DÖNEMİNDE,İHALE DOSYALARININ VE SORUŞTURMA DOSYALARININ ,TARAMADAN GEÇİRİLMEDİGİ İDDİA EDİLDİ.HASTANEDEN YAPILAN İHALELERİN ÖZELLİKLE ,DÖNER SERMAYE ÜZERİNDEN YAPILDIGI BAHANESİ İLE ,TEKLİFLERİN ALINMASINDAN SONUÇLANANA KADAR AŞAMA AŞAMA TARAMASININ YAPILMADIGI İDDİA EDİLDİ.

SDÜ HASTANESİNDE ŞUANDA SORUMLU REKTÖR YARDIMCISI ÜZERİNDEN GÖTÜRÜLEN BİR ÇARK VAR.

OKUYUCULARIMIZ ,GÖNDERİLEN BELGE VE BİLGİLERİ NEDEN AÇIKLAMADIGIMIZI BİZE SORUYORLAR.

SEVGİLİ OKURLARIMIZ,İHALELERİN NASIL YAPILDIGINI,NASIL KANALİZE EDİLDİGİNİ,HERBİR KOLDAN İZLİYORUZ.

KIŞIN SOKAKTA SOGUK SU DAGITIRSANIZ KİM İÇER,ÇOK AZ KİŞİ, AMA YAZIN SOGUK SU DAGITIRSANIZ,BİRÇOK KİŞİ İÇER.YAZIN MEYDANA GÜNDÜZ VAKTİ ATEŞ YAKARSANIZ,BİRKAÇ KİŞİ BURADA NE VAR DİYE GELİR,AMA KIŞIN YAKARSANIZ,BİRÇOK İNSAN GELİR.

HERŞEYİN SIRASI VE SEBZENİN MEYVENİN YENECEGİ MEVSİMİ VAR.KIŞIN DOMATES YERDENİZ, BEN NİYE KANSER OLDUM DİYE KİMSEYE SORMAYIN.

SDÜ DE NE KADAR YAZMASANIZDA,HERKES FEN EDEBİYAT FAKÜLTESİNDE,YOLDAN GEÇEN HERKESİ TUVALETE ÇAGIRSANIZ,YILLARCA BİTMEYECEK TUVALET KAGIDI ALINDIGINI BİLİYOR.

HASTANE DOSYALARI HERZAMAN,ÜNİVERSİTELERDE,ALTIN VURUŞUN YANİ ÖLÜMCÜL VURUŞUN YAPILDIGI NOKTALARDIR.AYRICA ERKEN ÖTERSENİZ,EVRAK DEGİŞİMİ GİBİ BAZI FAALİYETLERİN YAPILMASINA FIRSAT VERİRSİNİZ..

EN ÖNEMLİSİ BU İŞLERDE BİR KURAL VARDIR.O DA ŞUDUR.

HIRSIZ EVDEN HA BİR TENCERE ÇALMIŞ HA BÜTÜN TENCELERİ ÇALMIŞ,SONUÇTA AYNI CEZAYI ALIR,BUNU HERKES BİLDİGİ İÇİN,YAPANLAR YAPMAYA DEVAM ETMEKTEN GERİ DURMAZLAR.

SONUÇ OLARAK SÖZÜN ÖZÜ,

NE DİYORUZ, FETÖCÜLER SDÜ DE TRİYONLARI GÖTÜRDÜ, AMA SKS DAİRE BAŞKANI İLE STRATEJİ DAİRE BAŞKANI HALA GÖREVDE,NEDEN OLABİLİR SİZCE..

HASTANEDE NE DEGİŞTİ DİYORSANIZ ŞUANDA HİÇBİR ŞEY,

HASTENEDE BAYDARIN EKİBİ YENİLENMİŞ BİR ŞEKİLDE,HERKESİ MEMNUN EDEREK VE FETÖCÜLERDEN ÖGRENDİKLERİNİ DAHA İLERİYE GÖTÜREREK DEVAM EDİYORLAR,HEPSİ BU..