ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | ISPARTADA FETÖNÜN 2BİNLİ YILLARI ISPARTADA FETÖNÜN 2BİNLİ YILLARI

Açıklama: FETÖNÜN YÜKSELME DÖNEMİNE GİRDİGİ 1999 YILINDA ISPARTADA FETÖ DSP İL BAŞKANLIGINI NASIL ELE GEÇİRDİ.AYRICA ŞİMDİ TUTUKLU OLAN VE O DÖNEMDE ANAP İL BAŞKAN YARDIMCISI OLAN KİŞİ İLE BİRLİKTE ISPARTADA NELER YAPTILAR..
Kategori: siyaset
Eklenme Tarihi: 30 Mayıs 2017
Geçerli Tarih: 19 Kasım 2017 02:27
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20772-ispartada-fetonun-2binli-yillari.html
FETÖNÜN YÜKSELME DÖNEMİNE GİRDİGİ 1999 YILINDA ISPARTADA FETÖ DSP İL BAŞKANLIGINI NASIL ELE GEÇİRDİ.AYRICA ŞİMDİ TUTUKLU OLAN VE O DÖNEMDE ANAP İL BAŞKAN YARDIMCISI OLAN KİŞİ İLE BİRLİKTE ISPARTADA NELER YAPTILAR..

O DÖNEMDE DSP İL BAŞKANI OLAN M.A YI DEVİRMEK İSTEYEN BAZI GÜÇLER ŞİMDİLERDE FETÖCÜNÜN YÖNETTİGİ ORTAYA ÇIKAN KURULUŞTAKİ ETKİNLİKLERİNİDE KULLANARAK DSP İL BAŞKANLIGINA MÜDAHALE ETTİLER.

ŞİMDİ YAPILMASI GEREKEN İSE,O DÖNEM DSP İL BAŞKANI OLAN KİŞİNİN İLMÜDÜRÜ YAPTIGI KİŞİLERDEN KAÇTANESİ FETÖCÜ ÇIKTI,BU İL BAŞKANININ İŞE ALDIRDIGI YADA REFERANS OLDUGU KİŞİLERDEN KAÇ TANESİ FFETÖCÜ ÇIKTI ACABA.

EN ÖNEMLİSİ O DÖNEM ANAP İL BAŞKAN YARDIMCISI OLUPTA ,ŞİMDİ FETÖDEN TUTUKLU OLAN ,O DÖNEM TEK SÖZ SAHİBİ OLAN BU KİŞİ O TARİHTE ISPARTADA NE HALTLAR KARIŞTIRDI.

DSP ANAP MHP KUALİSYONUNDA SÖZ SAHİBİ OLAN FETÖ ,SONRAKİ AKP DÖNEMİNDEDE SÖZ SAHİBİ OLDU.VE YİNE BU KURULUŞ FETÖCÜLERİN YÖNETİMİNDE KALDI.

YA ŞİMDİ NE YAPIYORLAR,BU FETÖCÜ KAYNAGI OLAN BU KURULUŞ,BU DEFA YİNE AYNI OYUNU OYNAMAK İÇİN,BAZI YÖNLENDİRME BASINI,BELLİ SAİKLERLE YÖNETİP,CHP Yİ,DSP GİBİ KONRTOL ALTINA ALMAK İÇİN,BİLMEMNE SESLERİ YÜKSELİYORMUŞ ,HAVASI ESTİRİYORLAR.

BUNLARI YAZANLAR BUNLARI OYNAYANLAR,BİR ZAMANLAR FETÖYLE HERTÜRLÜ DANSI YAPMIŞ,AYNI YATAKTA UZUN SÜRE YATMIŞLAR SONRADAN,YENİ KRİPTO FETÖLERLE AYNI İŞBİRLİGİNİ YAPMAYA DEVAM EDİYORLAR.

YALVAÇ İLÇESİNDE TOPAL HOCANIN ,FETÖNÜN HÜKÜM SÜRMESİNDE,EN ÇOK KİMİN KATKISI OLMUŞTUR SORUSUNA CEVAP BULMAK İSTİYORSANIZ,

BU KİŞİLERİN ,BU KURULUŞTAKİ YÖNETİCİLERLE SON YILLARDAKİ HTS DÖKÜMLERİNE BARSANIZ HERTÜRLÜ İLİŞKİYİ GÖRÜRSÜNÜZ.

AYRICA ŞUANDA FETÖDEN TUTUKLU OLAN BU KURULUŞUN YÖNETİCİSİNİN,YAKINLARININ AKP İLÇE BAŞKANLIGI SEÇİMLERİNDE NE HALTLAR KARIŞTIRDIKLARINI,GEÇMİŞE BAKARSANIZ GÖRÜRSÜNÜZ.

BUNLARIN TEMELİNDE HEP FETÖ OYUNU VE FETÖ HAMLESİ VARDIR.

EN ÖNEMLİSİ MART 2014 MAHALLİ İDARELER SEÇİMLERİNDE,FETÖNÜN YÖNETİCİLERİNİN, SÜRECİ NASIL YÖNETTİGİNİ BİLMİYORSANIZ BİR BİLENE SORUN..