ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | ISPARTADA FETÖYLE MÜCADALENİN İÇYÜZÜ-1 ISPARTADA FETÖYLE MÜCADALENİN İÇYÜZÜ-1

Açıklama: BİR SDÜ ÖRNEGİ.ISPARTADA FETÖYLE MÜCADALENİN GERÇEK YÜZÜ,ISPARTANIN FETÖYLE MÜCADALE NOTUNU OLAYLARLA BELİRLEYELİM.
Kategori: seçilenler
Eklenme Tarihi: 29 Mayıs 2017
Geçerli Tarih: 21 Kasım 2017 18:43
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20771-ispartada-fetoyle-mucadalenin-icyuzu-1.html
7 HAZİRAN 2015 SEÇİMLERİNİN AKP AÇISINDAN İYİ ÇIKMAYACAGININ SEÇİMDEN ÖNCE ANLAŞILMASI NEDENİYLE,SDÜ DEN BİR AKADEMİSYEN ,ISPARTADA FETÖYLE MÜCADALE EDEN BAZI İNSANLARI ÖRGÜT KURMAK İDDİASIYLA ,SAVCILIGA ŞİKAYET EDEREK,SEÇİMDEN SONRA FETÖ KONTROLLÜ HÜKÜMET KURULURSA ,FETÖCÜLER TARAFINDAN YAPILACAK,SORUŞTURMALARA TEMEL OLUŞTURMAK ÜZERE,FETÖYLE UGRAŞAN VE FETÖ DÜŞMANI OLANLARI ISPARTADA VE SDÜ DE ÖRGÜT KURMAKLA İTHAM EDİP ŞİKAYETTE BULUNMUŞTU.

SAVCILIK İFADELERİNİ ALDIRTAN SAVCI ÖZEL OLARAK HAZIRLANMIŞKİ,İVEDİ OLARAK İFADELER ALINDI.

15 TEMMUZ DARBESİNDEN SONRA BU SAVCI HEM MESLEKTEN İHRAÇ EDİLDİ HEMDE TUTUKLANDI.

PEKİİ, FETÖYLE MÜCADALE EDENLERİ ŞİKAYET EDEN SDÜ LÜ AKADEMİSYENE NE YAPILDI BİLİYORMUSUNUZ.

SDÜ NÜN YENİ REKTÖRÜ TARAFINDAN BU AKADEMİSYENİN GÖZLERDEN UZAK OLMASI İÇİN,BAŞKA BİR İLDEKİ ÜNİVERSİTEYE GİTMESİNE İZİN VERİLDİGİ GİBİ,BU OLAY HAKKINDA BİLGİ SAHİBİ OLMASINA RAGMEN HİÇBİR SORUŞTURMA AÇMADIGI GİBİ, İLGİLİ AKADEMİSYENİ ADETA ÖDÜLLENDİRDİ..

BU KİŞİ KİMDİ BİLİYORMUSUNUZ ,FETÖCÜ İBİCİOGLUNUN GÜLAR MÜDÜRÜ...

BU KİŞİ ISPARTADA VE SDÜ DE TROYKA ADLI BİR ÖRGÜT KURULDUGUNU ,ÖZEL HAZIRLANMIŞ SAVCIYA EK DİLEKÇE İLE ŞİKAYET ETMİŞ,REKTÖR ÇARIKCI BU KONUDA BİLGİSİ OLMASINA RAGMEN ,15 TEMMUZDAN NE ÖNCE NEDE SONRA HİÇBİR SORUŞTURMA AÇMAMIŞTIR.