ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | SDÜ DEN ÜZERİNE ALINANLAR KİMLER OLABİLİR SDÜ DEN ÜZERİNE ALINANLAR KİMLER OLABİLİR

Açıklama: SDÜ DE ŞUANDAKİ REKTÖRÜN SOSYAL BİLİMLE ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ,DULUPÇUNUN REKTÖR YARDIMCISI OLDUGU 2010 SENESİNDE SDÜ SENATOSUNA GETİRİLİP SUNUM YAPTIRILIP AYAKTA ALKIŞLANAN BYLOCKCU FATİH GÜRSUL U SDU YE KİM GETİRDİ.
Kategori: Ekonomi
Eklenme Tarihi: 26 Mayıs 2017
Geçerli Tarih: 19 Kasım 2017 02:26
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20769-sdu-den-uzerine-alinanlar-kimler-olabilir.html
SDÜ DE ŞUANDAKİ REKTÖRÜN SOSYAL BİLİMLE ENSTİTÜSÜ MÜDÜRÜ,DULUPÇUNUN REKTÖR YARDIMCISI OLDUGU 2010 SENESİNDE SDÜ SENATOSUNA GETİRİLİP SUNUM YAPTIRILIP AYAKTA ALKIŞLANAN BYLOCKCU FATİH GÜRSUL U SDU YE KİM GETİRDİ.

2010 SENESİNDE BAYDAR DÖNEMİNDE ,BAYDARIN UZAKTAN YAKINDAN İLGİSİNİN OLMADIGI HALDE SDÜ YE DAVET EDİLİP SENATODA KONUŞMA YAPTIRILAN VE O DÖNEMİN GÖZDELERİ TARAFINDAN AYAKTA ALKIŞLANAN VE ŞUANDA FETÖDEN TUTUKLU OLAN VE BYLOCK KULLANDIGI TESBİT EDİLEN AKADEMİSYEN FATİH GÜRSUL U SDÜ YE KİM DAVET ETMİŞ OLABİLİR,SORULARINA CEVAP ARIYORUZ.

BU KONUDAKİ KAYITLAR, KURUMSAL İLETİŞİMDEN TEMİZLENSEDE,O DÖNEMİN İDARİ KADROSUNUN,BU KONUDAKİ BİLGİLERİ HAFIZALARDAN SİLİNMEDİGİ İÇİN KİMLERİN BU FETÖCÜLERİ TAA O TARİHLERDE SDU YE GETİRDİGİNİ,HAFIZALARDAN SİLMEK MÜMKÜN DEGİL.