ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | FETÖNÜN GANGESTERLERİNE SAHİPMİ ÇIKILIYOR FETÖNÜN GANGESTERLERİNE SAHİPMİ ÇIKILIYOR

Açıklama: ISPARTA SDÜ DE FETÖCÜ İBİCİOGLUNUN GÖREVDEN ALDIGI PERSONELE MUHAKKİK OLARAK NOKTA ATIŞI OLARAK ATANAN BİRÇOK KİŞİ HAKKINDA HİÇBİR İŞLEM YAPILMADIGI ORTAYA ÇIKTI.İBİCİ VE NUMAN TAMERİN FETÖCÜ OLMAYAN BİR KİŞİYİ MUHAKKİK OLARAK ATAMASI MÜMKÜN MÜ..
Kategori: ısparta ilçeleri
Eklenme Tarihi: 20 Mayıs 2017
Geçerli Tarih: 11 Aralık 2017 16:09
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20758-fetonun-gangesterlerine-sahipmi-cikiliyor.html
ISPARTA SDÜ DE FETÖCÜ İBİCİOGLUNUN GÖREVDEN ALDIGI PERSONELE MUHAKKİK OLARAK NOKTA ATIŞI OLARAK ATANAN BİRÇOK KİŞİ HAKKINDA HİÇBİR İŞLEM YAPILMADIGI ORTAYA ÇIKTI.İBİCİ VE NUMAN TAMERİN FETÖCÜ OLMAYAN BİR KİŞİYİ MUHAKKİK OLARAK ATAMASI MÜMKÜN MÜ..

SDÜ DE FETÖCÜLERİN GANGESTERLİGİNİ YAPAN KADROLU MUHAKKİKLER VE SORUŞTURMACILAR,SON SORUŞTURMA KURULU ÜYELERİ İLE SON SORUŞTURMA KURULUNDA ÇALIŞAN KİŞİLER HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILMAMASI,SDÜ KULİSLERİNE VE ISPARTA KAAMUOYUNDA FETÖYLE MÜCADALEDE KONUSUNDAKİ HASSASİYET TARTIŞILMAYA BAŞLANDI.

SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇININ,BU KONUDA TATMİNKAR BİR MAZARET BULMASI BEKLENİRKEN,NASIL BİR MAZERET BULACAGI MERAK EDİLİYOR.

AYRICA ISPARTA SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇININ,FETÖCÜLERİN KADROLU GANGESTERİ OLAN SORUŞTURMACILARINDAN OLAN,K.Ö,F.Ö,S.D,A.M GİBİ İSİMLERİDE KENDİSİNİN SORUŞTURMACI OLARAK ATAMASI HAKKINDAKİ,İDDİALARIN ARTMASINA NEDEN OLDU.

FETÖCÜ NUMAN TAMERİN VE İBİCİNİN, FETÖCÜ OLMAYANLARI BEZDİRMEK İÇİN ATADIGI SORUŞTURMACILARIN,BUGÜN SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKCI TARAFINDAN ,FETÖCÜLERİ SORUŞTURMAK İÇİN ATAMASI NE KADAR CİDDİ OLABİLİR.

YANİ SDÜ NÜN FETÖCÜLERİ,FETÖCÜLERİ Mİ SORUŞTURUYOR,YOKSA SDÜ NÜN FETÖCÜLERİ,GERÇEK FETÖCÜLERİ GİZLEMEK İÇİN DEGİŞİK YOLLARMI DENİYOR.