ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | SDÜ BELENE KAMPINAMI DÖNÜYOR SDÜ BELENE KAMPINAMI DÖNÜYOR

Açıklama: SDÜ REKTÖRLÜGÜNDE MOBESE TAKİP ODASI KURULURKEN,REKTÖRLÜK ANABİNASINDA VE DİGER BİNALARDA KİM KİMİ ZİYARET EDİYOR,KİM KİMLE GÖRÜŞÜYOR,HANGİ ARAÇ NEREYE GİDİYOR,FAKÜLTE VE MYO LARA KİMLER GELİYOR HEPSİ MOBESE ODSSINDAN TAKİP EDİLİYOR.
Kategori: sdu
Eklenme Tarihi: 11 Mayıs 2017
Geçerli Tarih: 11 Aralık 2017 16:09
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20748-sdu-belene-kampinami-donuyor.html
SDÜ REKTÖRLÜGÜNDE MOBESE TAKİP ODASI KURULURKEN,REKTÖRLÜK ANABİNASINDA VE DİGER BİNALARDA KİM KİMİ ZİYARET EDİYOR,KİM KİMLE GÖRÜŞÜYOR,HANGİ ARAÇ NEREYE GİDİYOR,FAKÜLTE VE MYO LARA KİMLER GELİYOR HEPSİ MOBESE ODSSINDAN TAKİP EDİLİYOR.

ŞEFAFLIK VE ULAŞILABİLİRLİK VAADİLE REKTÖR ADAYI OLUP SONRA FETÖCÜ İBİCİDEN DAHA ULAŞILMAZ VE BELGE VE BİLGİ SIZMASIN DİYE OLMADIK TEDBİR ALAN YENİ REKTÖR,ÖNCEKİ ABİLERİNİN YOLUNDAN GİTMEYE DEVAM EDİYOR.

REKTÖRLÜK MOBESE ODASINDAN,ÜST YÖNETİMİN,İSTEDİGİ BAZI TAKİPLERİN YAPILDIGI BİLİNİRKEN,BAZI ARAÇLARIN KAMPÜSE GELİP GELMEDİGİ,YADA YABANCI ARAÇLARDA BAZI KİŞİLERİN OLUP OLMADIGININ MOBESE MERKEZİNCE ÖZELLİKLE TAKİP EDİLDİGİ İDDİA EDİLDİ.

AYRICA ,SEVGİLİYİDE İLÇE MYO YA SEKRETER ATATTIRAN GÜVENLİK SORUMLUSUNUN,ARASIRA İLÇE MESAİSİ OLSADA,YASALARA AYKIRI OLARAK MOBESE MERKEZİNİN KURULMASININ VE KİŞİLERİN VE ARAÇLARIN ÖZEL İZLEMESİNİN YAPILMASININ SUÇ OLUŞTURUP OLUŞTURMADIGI TARTIŞILIYOR.

MOBESE MERKEZİNDEN, FAKÜLTE VE MYO BİNALARINA VE DİGER KURUM BİNALARINA ,KAMERA İLE ULAŞMAK MÜMKÜN OLDUGU İÇİN,HER FAKÜLTEYE VE MYO YA KİMİN GELİĞ GİTTİGİNİN ÖZELLİKLE TAKİP EDİLDİGİ İDDİA EDİLDİ.

AYRICA REKTÖRE VE AVENESİNE MUHALİF OLAN BAZI KİŞİLERİN ÖZELLİKLE MOBESE SİSTEMİ İLE TAKİP EDİLDİGİ İDDİA EDİLİRKEN,KİŞİLERİN ANAYASAL HABERLEŞME VE SERBEST DOLAŞIM,HAKLARININ AÇIKCA İHLAL EDİLDİGİ İDDİA EDİLDİ.

YASAL MEVZUATA GÖRE KEMARA KAYDI YASAL OLMASINA RAGMEN,MOBESE TAKİBİ YASALAR GEREGİ SADECE EMNİYET VE İSTİHBARAT BİRİMLERİ TARAFINDAN YAPILABİLİR.BUNUN DIŞINDAKİ KURUM VE KURULULARCA NE MAKSATLA YAPILIRSA YAPILSIN,YAPILAN İŞLEM HUKUKA AYKIRIDIR VE AÇIKCA ANAYASAL İHLAL VARDIR.

BUNLARI YAPANLAR BUNLARI BİLMİYORMU,DİYE SORABİLRİSİNİZ,GENETİK KODLARI ÖNCEKİLER İLE AYNI OLAAN KİŞİLERİN YÖNETİM ANLAYIŞINDA HİÇBİR DEGİŞİKLİK OLMAZ SADECE USULLERİ FARKLIDIR OKADAR.