ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | SDU DE YİNE FETÖ ANLAYIŞINA DEVAM SDU DE YİNE FETÖ ANLAYIŞINA DEVAM

Açıklama: SDÜ DE REKTÖR ÇARIKÇI YÖNETİMİNİN,ÖNCEKİ FETÖCÜLER GİBİ ÖGRENCİLERDEN SON SINIF ÖGRENCİLERİNDEN CÜBBELER İÇİN MAKBUZSUZ,KAYITSIZ CÜBBELER İÇİN PARA ALDIGI İDDİA EDİLİRKEN,BAZI ÖGRENCİLERİN DURUMU YÖNETİME BİLDİRİRKEN ÖGRENCİLER İLE YÖNETİM ARASINDA TARTIŞMA VE OLAYLARIN YAŞANDIGI İDDİA EDİLDİ.
Kategori: sdu
Eklenme Tarihi: 05 Mayıs 2017
Geçerli Tarih: 19 Kasım 2017 02:26
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20745-sdu-de-yine-feto-anlayisina-devam.html
SDÜ DE REKTÖR ÇARIKÇI YÖNETİMİNİN,ÖNCEKİ FETÖCÜLER GİBİ ÖGRENCİLERDEN SON SINIF ÖGRENCİLERİNDEN CÜBBELER İÇİN MAKBUZSUZ,KAYITSIZ CÜBBELER İÇİN PARA ALDIGI İDDİA EDİLİRKEN,BAZI ÖGRENCİLERİN DURUMU YÖNETİME BİLDİRİRKEN ÖGRENCİLER İLE YÖNETİM ARASINDA TARTIŞMA VE OLAYLARIN YAŞANDIGI İDDİA EDİLDİ.

SDU İDARİ BİLİMLER FAKÜLTESİNDE YAŞANAN OLAYDA PARA TOPLAMA İŞİNİ,SATIN ALMADA ÇALIŞAN İKİ MEMURUN YAPTIGI,REKTÖR VE TAYFASINA HABER VERİLMESİNE RAGMEN PARA İŞİNE SES ÇIKARILMADIGI İDDİA EDİLDİ.

SDU DEKİ CÜBBELERİN ALIMI KONUSUNDA GEÇMİŞ YILLARDA SKS DAİRE BAŞKANI VE ORADAKİ GÖREVLİLERCE BİR SÜRÜ DALAVERE ÇEVRİLMİŞ VE DEVLET MİLYARLARCA LİRA ZARAR ETMESİNE RAGMEN ,YENİ REKTÖR ÇARIKCININ,ESKİ FETÖNÜN BU UYGULAMALARI HAKKINDA NELER YAPTIGI HALA BİLİNMİYOR.

İŞİN EN GARİBİ İSE VATANDAŞIN VERDİGİ VERGİLERLE DEVLETİN KASASINDAN ALINAN BU CÜBBELERİN,FETÖCÜ DÖNEMDE OLDUGU GİBİ KAYITSIZ PARALAR KARŞILIGI ,ÖGRENCİLERE VERİLMESİ..

HADİ ÖNCEKİ FETÖCÜ DÖNEMDE PARALAR FETÖYE GİDİYORDU ŞİMDİ NEREYE GİDİYOR.

YA FETÖ YE GİTMEYE DEVAM EDİYOR YADA CEPLERİNE GİDİYOR.

HAYIR BUNLAR İFTİRA DİYORSAN PARA ALIRKEN NEDEN MAKBUZ VERMİYORSUN

DEVLETTE NAKİT PARA ALMA SİSTEMİ KALKALI YILLAR OLDU MADEM ALACAKSIN BANKAYA NEDEN YATIRMIYORSUN.