ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | ISPARTADA FETÖ ADALETSİZLİGİ ISPARTADA FETÖ ADALETSİZLİGİ

Açıklama: EVİNDE CEMAATİN SORUMLUSUNUNDA KATILDIGI TOPLANTILARIN YAPILDIGI,EVİNDE DEKANLARIN BELİRLENDİGİ TOPLANTILARIN YAPILDIGI KİŞİ FETÖCÜ DEGİL,ÇOCUGUNU İŞE KATMAK İÇİN ZAMAN A ABONE OLMUŞ,ASYA BANKTAN HAVALE YAPMIŞ VEYA KREDİ ÇEKMİŞ KİŞİ FETÖCÜ ÖYLEMİ..
Kategori: Ekonomi
Eklenme Tarihi: 03 Mart 2017
Geçerli Tarih: 19 Kasım 2017 02:13
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20669-ispartada-feto-adaletsizligi.html

EVİNDE CEMAATİN SORUMLUSUNUNDA KATILDIGI TOPLANTILARIN YAPILDIGI,EVİNDE DEKANLARIN BELİRLENDİGİ TOPLANTILARIN YAPILDIGI KİŞİ FETÖCÜ DEGİL,ÇOCUGUNU İŞE KATMAK İÇİN ZAMAN A ABONE OLMUŞ,ASYA BANKTAN HAVALE YAPMIŞ VEYA KREDİ ÇEKMİŞ KİŞİ FETÖCÜ ÖYLEMİ..


AYNI ZAMANDA BU EVİNDE TOPLANTILAR YAPILAN KİŞİ ,2011 DE YÖK TE BİR YÖK KURULU ÜYESİNİN ODASINDA HASAN İBİCİNİN İSMİ TARTIŞMAYA AÇILACAKSA BEN YOKUM DEYİP DIŞARI ÇIKAN KİŞİ DEGİL Mİ...


EN ÖNEMLİSİ BU KİŞİ ISPARTADA 6 MART CADDESİNDE ,ESKİ İSMİYLE MERKEZ ORTAOKULUNUN KARŞISINDA FAALİYET GÖSTERMİŞ OLAN PINAR YAYINLARININ VE PINAR KÜLTÜR EVİNİN FAALİYETLERİNİ TAKİP ETMEK İÇİN,CEMAAT TARAFINDAN,BU PINAR GRUBUNA SIZDIRILMAK İSTENEN KİŞİ DEGİL Mİ..


BU KİŞİ DURURKEN,ÇOCUGUNU İŞE KATMAK İÇİN ZAMAN GAZETESİNE ABONE OLMUŞ,TESADÜFEN ASYA BANKTAN HAVALE YAPMIŞ YADA ASYA BANKTAN DAHA UYGUN DİYE KREDİ ÇEKMİŞ KİŞİYİ FETÖCÜ DİYEREK,YUKARIDAKİ KİŞİYE DOKUNMADAN,BU GARİBAN HAKKINDA SORUŞTURMA AÇMAK ADALET Mİ.. ÜSTELİK GEÇMİŞTE CEMAAT SORUMLULARININDA KATILDIGI TOPLANTILARA EV SAHİPLİGİ YAPAN KİŞİ,SDÜ DE FETÖYLE MÜCADALENİN İÇİNDE YER ALIYOR ÖYLEMİ..


GÜLDÜRMEYİN İNSANI..


BİRİLERİ ISPARTALIYI HİÇBİRŞEYDEN ANLAMAZ,SDÜ DE FETÖ YE HİÇ BULAŞMAMIŞ KİŞİLERİ APTAL SANIYOR GALİBA..