ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h | SDÜ DE BU KİŞİLERİ KİM KORUYOR SDÜ DE BU KİŞİLERİ KİM KORUYOR

Açıklama: ISPARTA SDÜ DE İKİSİ BİLGİSAYARCI BİRİ KBB Cİ ÜÇ KİŞİDEN OLUŞAN BİR KOMİSYONLA,ÇOCUK BAKIM BÖLÜMÜNE AKADEMİSYEN ALINDIGI VE SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇININ,BU KONUDA HİÇBİR İŞLEM YAPMADIGI GİBİ,BU YOLLA AKADEMİSYEN OLAN KİŞİYİ İDARİ GÖREVE GETİRDİGİ ORTAYA ÇIKTI
Kategori: Sağlık
Eklenme Tarihi: 28 Şubat 2017
Geçerli Tarih: 21 Kasım 2017 18:39
Site: ısparta haberleri haber manşet gündem isparta 32 h
URL: http://www.ispartanews.com/haber/20664-sdu-de-bu-kisileri-kim-koruyor.html
ISPARTA SDÜ DE İKİSİ BİLGİSAYARCI BİRİ KBB Cİ ÜÇ KİŞİDEN OLUŞAN BİR KOMİSYONLA,ÇOCUK BAKIM BÖLÜMÜNE AKADEMİSYEN ALINDIGI VE SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇININ,BU KONUDA HİÇBİR İŞLEM YAPMADIGI GİBİ,BU YOLLA AKADEMİSYEN OLAN KİŞİYİ İDARİ GÖREVE GETİRDİGİ ORTAYA ÇIKTI

SDÜ DE TEKNOLOJİ FAKÜLTESİNDEN İKİ AKADEMİSYENİN VE TIPTAN BİR KBB DOKTORUNUN KATILDIGI SINAVLA,ÇOCUK BAKIM BÖLÜMÜNE BİR AKADEMİSYEN ALINDIGI ORTAYA ÇIKTI.

İŞİN GARİBİ İSE BU KOMİSYONA GİREN KİŞİLER HAKKINDA HİÇBİR İŞLEM YAPILMADIGI,FETÖ NÜ KADROLAŞMASINA YARDIMCI OLDUKLARI KONUSUNDA HİÇBİR SORUŞTURMA AÇILMADIGI BELİRTİLDİ.

BU SINAVLA İŞE GİREN AKADEMİSYENİNDE SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇI TARAFINDAN SANKİ HİÇBİRŞEY OLMAMIŞ GİBİ İDARİ GÖREVE GETİRİLDİGİ ORTAYA ÇIKTI.

ŞİMDİ, ISPARTA SDÜ DE FETÖYLE MÜCADALE EDEN KİMMİŞ MERAK EDİYORUZ.

SDÜ DE ÜST KADEMEDEN BİR KİŞİ BEN FETÖYLE MÜCADALE EDİYORUM DİYORSA,KENDİSİ BİZİM KARŞIMIZA GELSİN ,NASIL MÜCADALE ETTİGİNİ HEP BİRLİKTE TAHLİL EDELİM..