|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇI BU KİŞİLERİ SAKLIYORMU

11:31 - ISPARTA SDÜ DE ,GEÇMİŞTE FETÖNÜN DERSANESİ OLAN GÖLCÜK DERSANESİNDE DERS VERMEK ÜZERE GÖREVLENDİRMELER YAPILDIGI VE BU HOCALARIN FETÖ NÜN DERSANELERİNDE KPSS DERSİ VERDİKLERİ İDDİA EDİLDİ.İŞİN GARİBİ BU KİŞİLER.
SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇI BU KİŞİLERİ SAKLIYORMU

SDÜ ,ÜSSÜYÜN CUMHURİYETİNEMİ DÖNÜŞTÜ

SDÜ NÜN GEÇİCİ REKTÖRÜ REKTÖRLÜK ÇIRAGININ,SDÜ KİMERDE MEMUR OLMAYAN,ÖNCEDEN KENDİ ŞİRKETİNDE İŞCİ OLAN KİŞİYİ,KİMER E MEMUR DAHİ YAPMADAN DİREK MÜDÜR YARDIMCISI OLARAK ATADIGI İDDİA EDİLDİ.

DEVLET HASTANESİNDE YİNE SKANDAL

ISPARTA DEVLET HASTANESİNDE BİR BAŞHEKİM YARDIMCISININ YERİNİN DEGİŞTİRİLDİGİ İDDİA EDİLDİ.NEDEN DEGİŞTİRİLDİGİNİ AÇIKLAYACAK BİRİ ÇIKACAK MI

DOKTORLAR BİRBİRİNE GİRDİ VALİDEN TIS YOK

ISPARTADA Ünlü doktora meslektaşından darp,Devlet hastanesinde neler oluyor.devlet hastanesi acil doktoru hilmi özdoğancı meslektaşı olan ortoPedist tarafından darp edildiği iddaa edildi.

ISPARTAYI LÜKS OTELLERDE YÖNETMİŞLER

BAKA'da genel sekreter değişiminin ardından birçok birimde değişikliğe gidildği öğrenildi.BU DEGİŞİKLİKTE PERSONELİN LÜKS OTEL MASRAFLARININ ETKİLİ OLDUGU İDDİA EDİLDİ.

ISPARTADA BUNA KİM CEVAP VERECEK

ISPARTADA BİR VALİ YARDIMCISI ÇOKÇOK YAKINI ÜZERİNDEN GÖNEN İLÇESİNDE GÜNEŞ ENERJİSİ İŞLERİ İLE UGRAŞIRKEN KİM SEYİRCİ KALDI,BİR MEMURUN BU MİLYON DOLARLIK İŞLERİNE NEDEN SESSİZ KALINDI

VAHDETTİN AÇIKLASIN

0505 794 24 23 nolu telefondan 12 haziran saat 8:57 de telefonumuza valilikten telefon eden şahıs kim neden telefon etti,ne dedi,neler istedi,amacı neydi

SDÜ ÖGRENCİ İŞLERİ GÖBEK BÜYÜTMÜŞ

SDÜ ÖGRENCİ İŞLERİNİN YÜRÜTMEKLE ZORUNLU OLDUGU ,AYRICA GÖREV VE SORUMLULUGUNDA OLAN AKTS ETİKETİ VE DİPLOMA EKİ ETİKETLERİNİN ŞUANDA VERİLEMEDİGİ BİLDİRİLDİ.

SDÜ GÜLARA POLİS VE GÜVENLİKÇİ EŞLİĞİNDE BASKIN

SDÜ GÜLAR MÜDÜRÜ DOÇ.DR.FATİH ALİ CANLI'YA REKTÖRLÜKTEN GELEN EKİP, POLİS VE GÜVENLİKÇİ EŞLİĞİNDE GELDİ. SDÜ GÜLAR MÜDÜRÜNÜN ODASINA GELEN YETKİLİLER GÜLAR MÜDÜRÜ FATİH ALİ CANLI'NIN ODASINI BOŞALTMASINI VE ÖZEL EŞYALARINI TOPLAMASINI İSTEDİLER.

SDÜ ÖGRENCİ İŞLERİ REKTÖRÜ İPLEMİYORMU

2547 SAYILI YASANIN 44/B YE GÖRE REKTÖR VE SENATONUN YETKİSİNDE VE ONAYINDA OLAN KONULARDA ÖGRENCİ İŞLERİ, REKTÖR ONAYI ,TALİMATI OLMADAN VE SENATO KARARI OLMAKSIZIN BİR YAZIYI FAKÜLTE VE MYO ÖGRENCİ İŞLERİNE GÖNDERDİ

SDÜ ÖGRENCİ BİLGİ SİSTEMİ LOGLARIYLA OYNANDIMI

GEÇMİŞTE SDÜ ESKİ REKTÖRÜNÜN KALKANIYIM DİYEN DAİRE BAŞKANININ SDÜ ÖGRENCİ BİLGİ SİSTEMİ LOG KAYITLARINI YOK ETMEYE ÇALIŞTIGI İDDİA EDİLDİ.

SDÜ GÜLARDA EVRAK İMHA MAKİNASI

SDÜ ESKİ REKTÖRÜ İBİCİOGLUNUN,BİR HAFTA ÖNCE GÜLARA EVRAK İMHA MAKİNASI ALDIRARAK ,SDÜ DEKİ BİR ÇOK EVRAGI İMHA ETTİRMEYE DEVAM ETTİGİ İDDİA EDİLDİ.

SDÜ YBEM HESAPLARINDA NELEROLUYOR

SDÜ REKTÖRÜ İLKER ÇARIKÇININ ATANMASINDAN SONRA,YBEMDE ODALARIN KİLİTLERİ DEGİŞTİRİLSE BİLE,HASAN İBİCİOGLUNUN ADAMLARININ YBEMİN MUHASEBE HESAPLARINDA OYNAMALAR YAPTIGI İDDİA EDİLDİ.

REKTÖR YBEMDE ODA VE KALACAK YER VERMİŞ

ISPARTA SDÜ deki sahte mitçinin rektörlüğe ait araçları kullandıgı, şüpheliye Yaşam Boyu Eğitim Merkezi'nde çalışma odası verildiği, ayrıca üniversitenin misafirhanesinde kaldığı tespit edildi.

REKTÖR NERDESİN KÖRMÜSÜN

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi (SDÜ) Diş Hekimliği Fakültesine diş tedavisi için giden vatandaşların bazı doktorların keyfi davranışları yüzünden hem sağlıklarından hem de vakitlerinden oldukları iddia edildi.
   


Bu gün yer yer yağış görülecek...
deneme

deneme
ıspartada akp li başkan hayatını kaybetti
 

Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
RSS

isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,