|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

1938 de ÖBÜR DÜNYADA NELER YAŞANDI

19:07 - 1O KASIMDA ATATÜRK ÖLDÜGÜNDE MUHTEMELEN SORUMLU MELEK:SEZAR,BÜYÜK İSKENDER,NAPOLYON BÜYÜGÜNÜZ GELİYOR AYAGA KALKIN;TİMUR ,CENGİZHAN,ALPARSLAN,OSMAN GAZİ TORUNUNUZA SARILABİLİRSİNİZ DEMİŞTİR.ATATÜRK YURTTA BARIŞ.
1938 de ÖBÜR DÜNYADA NELER YAŞANDI

SDÜnün PARALELCİ REKTÖRÜNÜN PARALELE PEŞKEŞLERİ

SDÜnün PARALELCİ REKTÖRÜNÜN PARALELE PARA AKITMAK İÇİN PARALELCİ DERNEGE ÜNİVERSİTENİN MALLARINI VE İMKANLARINI YOK DENCEK PARALARA NASIL PEŞKEŞ ÇEKTİGİNİ AÇIKLIYORUZ.

DEVLET MALINA TEKME ATAN PARALELCİ REKTÖR

SDÜ NÜN PARALELCİ REKTÖRÜNÜN SDÜ NÜN BİR BİRİMİNDE DEVLET MALLARINA TEKME ATARAK DEVLET MALLARINA ZARAR VERDİGİ İDDİA EDİLDİ.SDÜ PERSONELİNİN BİR ÇOGUNUN OLDUGU BİR ORTAMDA GERÇEKLEŞEN DEVLET MALINA ZARAR VERME OLAYI NASIL GERÇEKLEŞTİ..

SDÜ den PARALELCİLERE BİLGİMİ SIZIYOR

ISPARTA sdü de son sınıfta okuyan ve sdü de bazı kurslara katılan ögrencilerin telefon numaralarının ve iletişim bilgilerinin paralel yapının dersanelerine sızdıgı iddia edildi.

SDÜnün PARALELCİLERİNE BEKLENEN DAVA AÇILDI

ISPARTA SDÜ nün PARALELCİLERİNDEN BİRİNE 3628 SAYILI mal bildirimi RÜŞVET VE YOLSUZLUKLA MÜCADALE KANUNUNA MUHALAFETTEN DAVA AÇILDI.EEE OMAL MÜLKÜN NEREDEN GELDİGİNİN HESABI SORULACAK.1.asliye ceza mahkemesi 2014/565 sayılı davanın ilk duruşması 15 ocak 2015 saat 9 da

REKTÖRÜ TEHDİT VE ŞANTAJ YAPMAKLA SUÇLADI

AKP ISPARTA VEKİLİ , SDÜnün paralelci rektörünü tehdit ve santaj yapmakla suçladı.tehditle şantajla bu işler yürümez. Ben üniversitelerin ekonomik faaliyetler içerisinden çekilmesi gerektiğine inanıyorum.

İKİSİNDEN BİRİ İSTİFA ETMELİ

bakanın genel olmayan sekreteri ısparta il turizim müdürünün görev sahasına girip alternatif turizmle ugraşıyor.demekki turizm müdürü görevini yapamıyor görevden alınması gerekiyor,yok degilse bu bakanın genel olmayan genel sekreteri ne yapmak istiyor

YÖK REKTÖRÜ SİLDİ

YÖK KAYNAKLARINA GÖRE 2014 YILINDA 180 ÜNİVERSİTE İÇERİSİNDEN ISPARTA SDÜ ,ÇANAKKALE,BATMAN VE DİYARBAKIR A PARALEL YAPILANMANIN ENÇOK OLDUGU ÜNİVERSİTELER OLDUGU İÇİN,YENİ HOCA ALIM KADROSU VERİLMEDİ.

sdü ye önemli bir eleştiri

ısparta sdü ye ögrenci teşviki ve yapılması gerekenler sıralandı

CEMAAT ÜNİVERSİTESİNDE KİM REKTÖRLÜK YAPTI

ARNAVUTLUKTA CEMAATİN YANİ HİZMET GRUBU OLARAK BİLİNEN PARALEL YAPININ ÜNİVERSİTESİNDE KİM REKTÖR YARDIMCILIGI YAPTI

ıspartanın geldigi son nokta

ısparta haberleri - ısparta orman bölgedeki bir yılda 6 ay çalışacak 23 işçi için 2500 kişi müracaat etti.noterle 3 katı kadar aday için kura çekildi,bunların arasından mülakat yapılacak.hamili kart sahibi yakınımdır dönemi tekrar başladıdemekki..

PARALEL YAPI YER ALTINAMI İNİYOR

ısparta-burdurda saglık kurumlarında ve hastanelerde cemaatten olmayanlara 17 aralık öncesi olmadık mobingi uygulayan kişilerin,17 aralık sonrası kamufle olmak için ya tam akp li gibi davrandıkları yada birbirleri ile irtibatı görünüşte kestikleri iddia edildi.

yeni haklarınızı biliyormusunuz

banka borclarınızda bileşik faiz sona erecek,yapı ruhsatı olmayan inşaatlar satılamayacak,ön ödemeli daire satışlarında 14 gün içinde vazgeçilebilecek,kredi çekerken zorla sigorta yaptırılamayacak,bina tamamlama sigortası yapılacak...

arsa ev ve bahçelerini satamıyorlar

ısparta haberleri - kapatılan belediyelerde ev arsa ve bahçesi olanlar,tapunun istedigi emsal emlak beyan bedelini alamadıkları için satış yapamıyorlar.kapatılan belediyelerdeki imar arşivi baglı oldukları ilçe belediyelerine verilmelerine ragmen..

hocası boksör olan müezzin ne yapar

buyrun ne yapar görelim.......

EN ÇOK OKUNANLAR

 

SON YORUMLANANLAR

   


  Bu gün yer yer yağış görülecek...
  deneme

  deneme
  ıspartada akp li başkan hayatını kaybetti
   

  Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
  RSS

  isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,