|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

SDÜ BELENE KAMPINAMI DÖNÜYOR

00:49 - SDÜ REKTÖRLÜGÜNDE MOBESE TAKİP ODASI KURULURKEN,REKTÖRLÜK ANABİNASINDA VE DİGER BİNALARDA KİM KİMİ ZİYARET EDİYOR,KİM KİMLE GÖRÜŞÜYOR,HANGİ ARAÇ NEREYE GİDİYOR,FAKÜLTE VE MYO LARA KİMLER GELİYOR HEPSİ MOBESE OD.
SDÜ BELENE KAMPINAMI DÖNÜYOR

KYK: SORUMLUSU ÜNİVERSİTELER...

Sayıştay, Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndaki skandalı ortaya çıkardı.

SDÜ DE MALZEME BU YAPACAK BİRŞEY YOK

SDÜ DE 5 İDE PROF OLAN ÜST YÖNETİM 6 AY DÜŞÜNÜP YENİ PROJE OLARAK NE YAPALIM DEDİLER VE KÜTÜPHANEDE ÇORBA-ÇAY İKRAM EDELİM KÜTÜPHANE SINIRSIZ HİZMET VERSİN DEDİLER..SONRADA BUNU BASINA SERVİS ETTİLER..

SDÜ ÖGRENCİ İŞLERİNDEN YİNE FİYASKO

SDÜ YÖNETMELİGİNE GÖRE MAZARETLİ KAYIT YENİLEME SÜRESİ BİR HAFTA OLMASI GEREKİRKEN ,ÖGRENCİ İŞLERİNİN BU SÜREYİ 3 GÜN OLARAK KISALTTIGI ORTAYA ÇIKTI.ÜSSSÜYÜNÜN SENATOSUNUN GÖZÜ KAPALI ÇALIŞTIGIDA TESCİLLENMİŞ OLDU.

SDÜ REKTÖRÜNDEN PARALELE TAM DESTEK

ISPARTA SDÜ REKTÖRÜ İLKER HÜSEYİN ÇARIKÇI VE EKİBİNİN ,ÖGRETİME BAŞLAYAN SDÜ DE PARALELCİ CEMAATİN FAKÜLTE VE MYO LARDA ÖGRENCİ TOPLAMASINI ENGELLEMEK İÇİN HİÇBİR TEDBİR ALMADIGI TESBİT EDİLDİ,VE BÖYLECE PARALELCİLERİN ÇALIŞMALARINA SESSİZ KALDIKLARI İDDİA EDİLDİ.

SDÜ DE ADALET HANIM KAYIP MI

ESKİ DÖNEMDE,PROF,DOÇ,VE HOCALARI İLÇELERE SÜREN KARARNAMELERE İMZA ATANLARI,BİR DAHA YAŞANMASIN DİYE AYNI, UYGULAMALARI BU İMZA ATANLARA UYGULAYACAGIZ DİYE SEÇİM DÖNEMİNDE PROPAGANDA YAPAN ÇOCUKLAR,SDÜ DE ADALET HANIMI,GAZİNOYA GÖNDERİP MEZE Mİ YAPACAKLAR..

SDÜ REKTÖRÜ HAKKINDA ŞOK İDDİA

HAKKINDA PARALELLE MÜCADALE ETMEDİGİ İDDİALARI OLAN VE BU KONUDA YÖK E ÇAGRILIP UYARILDIGI İDDİALARIDA BULUNAN SDÜ REKTÖRÜ İLKER HÜSEYİN ÇARIKÇI HAKKINDA İLERİ SÜRÜLEN ŞOK İDDİA.

SDU MUZ CUMHURİYETİMİ OLUYOR

REKTÖR ÇIRAGI GEÇİCİ REKTÖR TARAFINDAN YÖNETİLEN SDU DE REKTÖRÜN ADAMLARI BİZ DERSE FALAN GİRMİYORUZ DEYİNCE,YEŞİL FAKÜLTE DIŞARIDAN HUKUK DERSİ VERECEK HOCA ARAMAYA ÇIKTI

SDÜ DE KİM ÜZERİNE ALINACAK

HEPSİNİN SONUNA KADAR SABIRLI OLARAK KARARINIZI VERİN .. SDÜDEKİ BUNLAR KİM..

SDÜ REKTÖRÜNE 300 MİLYARLIK MAKAM ODASIMI

SDÜ NÜN GEÇİCİ REKTÖRÜNÜN MİLLİ EGİTİM MÜDÜRLÜGÜNÜN BİNASINI VALİLİKTEN İSTEDİGİ VE MAKAM ODASINI BURAYA TAŞIMAK İÇİN ENAZ 300 MİLYAR HARCAYACAGI İDDİA EDİLDİ.

SDÜ NÜN ÇOCUKLARININ OYUNCAKLARI

SDÜ NÜN ÇOCUKLARI KONUSUNDA YENİ İDDİA.BU ÇOCUKLAR AKADEMİK PERSONELLE OYUNCAK GİBİ OYNUYORMU YOKSA ONLARI ÇOCUK YERİNEMİ KOYUYOR.

SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇI PARALELCİMİ DEGİLMİ

ISPARTA ESKİ REKTÖRÜ BİÇİCİNİN PARALELCİ DİYE GÖREVDEN ALDIM DEDİGİ NUMAN TAMER İN YAKIN ÇALIŞMA ARKADAŞLARINI ÖDÜLLENDİRMEK ,PARALELE DESTEK VERMEK DEGİLSE, NEDİR....

SDÜ REKTÖRÜ PARALELE DOKUNACAKMI

ISPARTA SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇININ ,SDÜDE TAM ZAMANLI GÖREVLERDE BULUNAN BAZI KİŞİLERİN,HİÇBİR İZİN ALMAKSIZIN BAŞKA İLLERDE MASTER VE DOKTORA YAPMALARINA HİÇBİR İŞLEM YAPMADIGI İDDİALARI

SDÜ REKTÖRÜNE KANUNSUZLUKLARI SORUYORUZ

SDÜ SOSYALBİLİMLER ENSTİTÜSÜNDE İNGİLİZCE ANABİLİM DALINDAKİ DOKTORA SINAVINDA YABANCI DİL PUANI DİKKATE ALINMADAN ADAYLARA DOKTORA SINAVI KAZANDIRILDIGI İDDİALARI DOGRUMU
 

SON YORUMLANANLAR

   


  Bu gün yer yer yağış görülecek...
  deneme

  deneme
  ıspartada akp li başkan hayatını kaybetti
   

  Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
  RSS

  isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,