|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

SDÜ LÜ ÇARIKCININ FETÖCÜLERDEN FARKI VARMI

18:19 - ISPARTA SDÜ DE FETÖCÜ İBİCİ VE NUMAN KENDİLERİ ŞİKAYET EDİLDİGİ ZAMAN KENDİ KENDİLERİNİ SUÇSUZ İLAN EDİP SORUŞTURMAYA GEREK YOK DERLERDİ,ŞİMDİDE AYNISINI ZİHNİYET,HİSSİYAT VE RUH AYNI OLDUGU İÇİN REKTÖR ÇARIKCI.
SDÜ LÜ ÇARIKCININ FETÖCÜLERDEN FARKI VARMI

ŞAKİRE YOLUN SONU MU

ISPARTADA ÖNCEKİ VE TÜM ZAMANLARIN FETÖCÜLERİ İLE ADI ANILAN MALUM ZATI MUHTEREMİN BAŞSAVCILIGIN 2016/11440 SAYILI DOSYASI İLE ANAYASAL DÜZENİ ORTADAN KALDIRMAK ,FETÖYE FİNANSMAN SAGLAMAK VE ÜY OLMAK İDDİASI İLE İFADESİNE BAŞVURULDUGU İDDİA EDİLDİ.

SDܒde ADİL ÖKSÜZ vakası

aşagıda vuku bulan olaylardan kim sorumlu

SDÜ NÜN İÇLER ACISI DURUMU

SDÜ YÜ İDARE EDEN GEÇİCİ ÇIRAK REKTÖRÜNÜN ADAMLARININ,SDÜ NÜN AÇTIGI DAVALARA KATILMAYARAK SDÜ NÜN DAVALARININ DÜŞMESİNE NEDEN OLDUKLARI İDDİA EDİLDİ.SDÜ REKTÖRÜNÜN BUNDAN DOLAYI BU AVUKATLARA SORUŞTURMA AÇMADIGI İDDİA EDİLDİ.

SDÜ BELENE KAMPINA MI DÖNÜYOR...

SDÜ'de çalışan taşeron işçilerin yıllık ücretli izinde oldukları tarihlerde yemek yardımı gibi bazı ücretlerinin kesildiği iddia edildi. Bu durum, Hasan İBİCİOĞLU döneminde bile hukuksuzluğun boyutunu bu denli gözler önüne seren uygulamaların olmadığı yönünde eleştirilere yol açtı.

SDÜ ÖGRENCİ İŞLERİ UYUKLUYOR MU

ISPARTA SDÜ NÜN ÖGRENCİ İŞLERİ DAİRE BAŞKANI YÖKÜN GÖNDERDİGİ BİR YAZIYI UNUTARAK,08-10-2015 TARİH VE 70335962-301-1901-18179 SAYILI YAZI İLE ÖYLE BİR YAZI YAZDIKİ ÇÖLDEKİ KUTUP AYISINI BIRAKIN,KARGALARI BİLE ŞAŞIRTTILAR

SDÜ DEKİ GESTAPOLAR

SDÜ DE ÖNCEKİ DÖNEMİN GESTAPOLARI SİTEMİZE SALDIRIP,SDÜ NÜN GEÇİCİ ÇIRAK REKTÖRÜNE YARANMAK İÇİN,RAHATSIZ OLDUKLARI BAZI HABERLERİ YOK ETMEYE ÇALIŞTILAR

SDÜ BU PROJEYE DAHİL Mİ?

Türkiye Barolar Birliği, ‘Hukuk Fakültelerini Ölçme ve Değerlendirme Projesi’ni başlattı.KENDİNE GÜVENEN ÜNİVERSİTELER BU PROJEDE YER ALDI...SDÜ NÜN BÖYLE ÇALIŞMALARLA İŞİ OLMAZ ONLAR DAHA BÖYLE ÇORBALI ÇAYLI KEKLİ İŞLERE BAKARLAR,BİLİMSEL TOPLANTILARDA ÇORBA ÇAY YOKSA ONLAR PEK GELMEZLER.BİZDEKİ MALZEME İLE ANCAK ÇORBA ÇIKIYOR

KYK: SORUMLUSU ÜNİVERSİTELER...

Sayıştay, Kredi ve Yurtlar Kurumu'ndaki skandalı ortaya çıkardı.

SDÜ DE MALZEME BU YAPACAK BİRŞEY YOK

SDÜ DE 5 İDE PROF OLAN ÜST YÖNETİM 6 AY DÜŞÜNÜP YENİ PROJE OLARAK NE YAPALIM DEDİLER VE KÜTÜPHANEDE ÇORBA-ÇAY İKRAM EDELİM KÜTÜPHANE SINIRSIZ HİZMET VERSİN DEDİLER..SONRADA BUNU BASINA SERVİS ETTİLER..

SDÜ ÖGRENCİ İŞLERİNDEN YİNE FİYASKO

SDÜ YÖNETMELİGİNE GÖRE MAZARETLİ KAYIT YENİLEME SÜRESİ BİR HAFTA OLMASI GEREKİRKEN ,ÖGRENCİ İŞLERİNİN BU SÜREYİ 3 GÜN OLARAK KISALTTIGI ORTAYA ÇIKTI.ÜSSSÜYÜNÜN SENATOSUNUN GÖZÜ KAPALI ÇALIŞTIGIDA TESCİLLENMİŞ OLDU.

SDÜ REKTÖRÜNDEN PARALELE TAM DESTEK

ISPARTA SDÜ REKTÖRÜ İLKER HÜSEYİN ÇARIKÇI VE EKİBİNİN ,ÖGRETİME BAŞLAYAN SDÜ DE PARALELCİ CEMAATİN FAKÜLTE VE MYO LARDA ÖGRENCİ TOPLAMASINI ENGELLEMEK İÇİN HİÇBİR TEDBİR ALMADIGI TESBİT EDİLDİ,VE BÖYLECE PARALELCİLERİN ÇALIŞMALARINA SESSİZ KALDIKLARI İDDİA EDİLDİ.

SDÜ DE ADALET HANIM KAYIP MI

ESKİ DÖNEMDE,PROF,DOÇ,VE HOCALARI İLÇELERE SÜREN KARARNAMELERE İMZA ATANLARI,BİR DAHA YAŞANMASIN DİYE AYNI, UYGULAMALARI BU İMZA ATANLARA UYGULAYACAGIZ DİYE SEÇİM DÖNEMİNDE PROPAGANDA YAPAN ÇOCUKLAR,SDÜ DE ADALET HANIMI,GAZİNOYA GÖNDERİP MEZE Mİ YAPACAKLAR..

SDÜ REKTÖRÜ HAKKINDA ŞOK İDDİA

HAKKINDA PARALELLE MÜCADALE ETMEDİGİ İDDİALARI OLAN VE BU KONUDA YÖK E ÇAGRILIP UYARILDIGI İDDİALARIDA BULUNAN SDÜ REKTÖRÜ İLKER HÜSEYİN ÇARIKÇI HAKKINDA İLERİ SÜRÜLEN ŞOK İDDİA.
 

SON YORUMLANANLAR

   


  Bu gün yer yer yağış görülecek...
  deneme

  deneme
  ıspartada akp li başkan hayatını kaybetti
   

  Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
  RSS

  isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,