|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

SDÜ DE İBİCİ TAKDİKLERİ DEVAMMI EDİYOR

22:16 - BU AHLAK VE GÖREV ANLAYIŞI NIN FETÖCÜLERDEN FARKI VARMI.SDÜ DE İBİCİ DÖNEMİNDE DERS VERMEYE BAŞLAYAN,GÖNEN VE KEÇİBORLUYA ALINAN HOCALAR,BANKACILIK VE SİGORTACILIK BÖLÜMÜNE ALINMASINA RAGMEN BRANŞI İLE ALAKASI .
SDÜ DE İBİCİ TAKDİKLERİ DEVAMMI EDİYOR

GÖRDÜNMÜ KILIÇDAROGLU GÖRDÜNMÜ

HERGÜN POT KIRIYORDUN,CHP Yİ BİTİRİYORDUN ,PİLİN BİTTİ GÖRDÜN MÜ,KILIÇDAROGLU GÖRDÜNMÜ ,EVET ÇIKARKEN AYNADA KENDİNİ GÖRDÜNMÜ....KEMALE BİR ŞARKI KOYALIM BİZDE..

bakanlıga degil ARACI olanlara hesap sor

başkan günaydın içkili bölgeler dışında alkollü barların turizm bakanlıgı kanalıgıyla açıldıgını belirtip bakanlıgı hedef alırken,BAKANLIKTAN İZİN ALIRKEN KİMLERİN ARACI OLDUGUNU ARAŞTIRMAYI UNUTTU.bir araçtır bakalım,son zamanlarda birlite oldugun kimler bu ruhsatların alınmasında aracılık yapıyormuş..

BUNLARIN HESABI MUHAKKAK SORULACAK

ISPARTADA BİR DEVLET DAİRESİNDE DEVLETİN MEMURUNA SİYASİ PROPOGANDA YAPMAK VE YAPTIRMAK SUÇTUR.SOSYAL HİZMETLER İL MÜDÜRÜ BUNUN HESABINI BİR GÜN VERİR.BİRİLERİ BUNLARI NOT EDER.ESKİ ANAPLILAR KRAL OLDUKLARI DÖNEMDE YAPTIKLARININ HESABINI DYP GELİNCE NASIL VERMİŞTİ,BİLMİYORSANIZ BİRİLERİNE SORUN.

15 TEMMUZ DARBESİ ÇELİŞKİLERİ

BU ÇELİŞKİLER YENİLİR YUTULUR DEGİL

VALİ VAHDETTİNİN SON MARİFETLERİ

ESKİ ISPARTA VALİSİ VAHDETTİNİN KENDİSİ HAKKINDA YAPILAN ŞİKAYETLERİ,KENDİ MEMMURUNA İNCELETTİGİ MAHKEMEDE ORTAYA ÇIKTI.BU ZİHNİYET TARZI HANGİ ZİHNİYET TARZIDIR BİR BAKALIM.SDÜ DE İBİCİYİ DE BİR ŞİKAYETTEN DOLAYI BİR HOCAYA REKTÖR İBİCİ Yİ SORUŞTUR DENİLMİŞTİ..

Eğirde trafik kazası

Eğirdir'de aşırı hız ve dikkatsizlik nedeniyle direksiyon hakimiyetini kaybeden sürücü karşı şerite geçti.

Toplu Sünnet Şöleni saat 14:00'de ...

Sav Belediyesi Toplu Sünnet Şöleni düzenliyor.

Feci kazada bir kişi hayatını kaybetti...

Isparta Eğirdir-Konya karayolu Sorkuncak köyü kavşağında civarında meydana gelen saat 11.30 sıralarında, elim trafik kazasında bir kişi hayatını kaybetti.

Olay yerinde hayatını kaybetti...

Son iki gün içerisinde trafik kazaları artış gösterdi. En son Isparta'nın Keçiborlu ilçesinde otomobil ile kamyonetin çarpışması sonucu bir kişi öldü, 4 kişi yaralandı.

Keçiborlu'ya 2. Etap...

Isparta'nın Keçiborlu ilçesinde ikinci Toplu Konut projesi hayata geçiyor. Keçiborlu Belediyesi ve TOKİ işbirliği ile 137 daireli 2. Etap TOKİ konutları projesinde Belediye, inşaatın yükseleceği alanı TOKİ'ye devretti.

Zicirleme kaza...

Isparta-Eğirdir karayolunda zincirleme trafik kazası meydana geldi. 3 otomobilin çarpıştığı kazada 3 kişi yaralandı. Ayrıntılar ekranlara geliyor.

20 büyük baş hayvan çalındı...

Isparta'nın Şarkikaraağaç İlçesinde bir vatandaşa ait 20 büyükbaş hayvan kimliği belirsiz kişi ya da kişilerce çalındı.

Kasksız sürücü ağır yaralandı.

Isparta Şarkikaraağaç İlçesinde motosiklet ile Otomobilin çarpışması sonucu 1 kişi ağır yaralandı.
 

SON YORUMLANANLAR

   


  Bu gün yer yer yağış görülecek...
  deneme

  deneme
  ıspartada akp li başkan hayatını kaybetti
   

  Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
  RSS

  isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,