|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

SDÜ REKTÖRÜ SORUŞTURACAGINA ÖDÜLLENDİRDİ

00:42 - ISPARTA SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇI FETÖCÜ DÖNEMDE ,SIRF ÇOK PARA ALABİLMEK İÇİN KENDİ BRANŞIYLA ALAKASI OLMAYAN VERSİ VEREN HOCA HAKKINDA SORUŞTURMA AÇACAGINA ,ONUU YENİ GÖREVLERE ATADIGI ORTAYA ÇIKTI..
SDÜ REKTÖRÜ SORUŞTURACAGINA ÖDÜLLENDİRDİ

Kaçmak neredeyse imkansız...

ABD'nin California Teknoloji Enstitüsü'nde yapılan araştırmaya göre, Sivrisinekler 50 metre uzaklıktan karbondioksit kokusunu alabiliyorlar.

Kişiye özgü bakterinin izleri neleri ele veriyor.

Vücudumuz milyarlarca organizmayı barındırıyor. Bunların bazıları herkeste olan canlılar iken bazıları ise sadece kişiye özgü. Gittiğimiz yerlerin, dokunduğumuz insanların, yediğimiz yemeklerin izlerini taşıyor.

kazadaki otobüsün frenleri usulsuz yapılmış iddiası

Isparta'da geçtiğimiz Cuma günü 18 kişinin ölümüyle sonuçlanan kazayı geçiren aracın fren sisteminin tahrip edilerek frenlerinde usulsüz tadilat yapıldığı ortaya çıktı.

su altında tüpsüz dolaşmak mı

Su altında tüpsüz soluk alıp vermek insanoğlunun hayallerinden biri olmuştur. Güney Danimarka Üniversitesinden bilim adamlarının "Aquaman Crystal" adını verdikleri bir madde ile artık bu hayal olmaktan çıkmak üzere.

vay googgle vay

Wikileaksin kurucusu Julian Assange, Google'ın ulusal istihbarat kuruluşları ile kullanıcıların kişisel bilgilerini paylaştığını ileri sürdü.

Türksat 4A uydusu frekans ekleme işlemleri

Yeni Türksat 4A uydusu geceyarısında devreye girerken yeni frekans düzenlemeleri ile radyo ve televizyonların yayınlarının büyük bölümü bu uydu üzerinden aktarılacak.

afganistan seviyesindeyiz

Prof. Dr.Nezat Ozgur yaptıgı açıklamada, Üniversiteler araştırmalardan oldukça bi haberler. Ayrıca bilimsel araştırmaların bazı sözde araştırma kurumlarında da yapılabileceğini KESİNLİkLE düşünmüyorum.

İŞTE ŞOK EDEN TEKNOLOJİ

GÖRDÜKLERİNİZE İNANAMAYACAKSINIZ

akıllı telefon maduru olmayın

bazı akıllı telefonlar çaktırmadan çocuklara oyunları ücretli oynatıyor ,veya başka şekillerde ücretlendirme yapıyorlar.bundan nasıl kurtulabilirsiniz.

İnternetten film indiren yandı

Kültür ve Turizm Bakanlığı, internetten film indiren kişileri tespit edip cezalarını eve göndermeye hazırlanıyor.

Fotokopi tabanca testi geçti

ABDli bir şirket 3 boyutlu yazıcıyla ürettiği ilk çelik tabancayı başarıyla test etti. 50 atış yapılan tabanca hiç teklemeyerek orijinallerini aratmadı.

kaktüs elektriksel alanı azaltıyormu

bir ögrenci, kaktüslerin ortamdaki elektriksel alanı emerek enerji yayımını azalttığını tespit etti.

araştırma kültürü aşılamak

Nazıroğlu, çocukları araştırmaya özendirmenin gelecekte büyük faydalar sağlayacağını söyledi.

2012 nin buluşları

eli öpülesi bir hocamızın hazırladıgı çalışmayı sizlere sunuyoruz.sdü deki hocalarımıza bir örnek olur belki.yüksek lise direktörüne 2012 deki yaptıklarından unutamadıklarını bir basın toplantısı ile açıklamasını bekliyoruz.
 

SON YORUMLANANLAR

   


  Bu gün yer yer yağış görülecek...
  deneme

  deneme
  ıspartada akp li başkan hayatını kaybetti
   

  Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
  RSS

  isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,