|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

FETÖNÜN ıspratadaki PARALARI NEREDE-2

17:54 - ERDOGANIN FETÖNÜN OKUL VE DERSANELERİNİ KAPATACAGI SİNYALİNİ ALAN FETÖ ,NASIL BİR STRATEJİ YAPMIŞ OLABİLİR,FETULLAH GÜLENİN YERİNE SİZ OLSAYDINIZ NE YAPARDINIZ,İŞTE YAPTIKLARI...
FETÖNÜN ıspratadaki PARALARI NEREDE-2

ısparta nereden nereye

trt arşivinden çıkaranlara sonsuz teşekkürler ederek,ısparta nereden nereye gelmiş ...

EKONOMİ UÇACAKMI,TERÖR BİTECEK Mİ

EVET ÇIKARSA EKONOMİ UÇACAK,TERÖR BİTECEK DENİLMİŞTİ.HADİ BAKALIM,2019 A KADAR SÜRENİZ VAR,DEDİKLERİNİZİ SİZE SEÇİMDE BİRİLERİ HATIRLATACAK.

ERDOGAN TARIMI NASIL YOK ETTİ

AKSİNİ SÖYLEYEN VARSA BİZ BURADAYIZ.8.1.2004 tarihinde yasalaşan 5042 sayılı Islahçı Haklarının Korunması Kanunu ,31.10.2006 tarihli Resmi Gazete'de yayınlanan 5553 sayılı 'Tohumculuk Kanunu’, 2010’da kabul edilen (5977 sayılı) Biyogüvenlik yasası,BAKIN NELER GETİRDİ.

ıspartada şehir hastanesi fiyaskosu

ısparta şehir hastanesindeki rezilligi ve kepazeligi görmek istiyorsanız hastaneye bir gidin. SAKLIKTA ÖZELLEŞTİRME YAPILMAZ,İNGİLTERE BUNU YAPTI SONRA VAZGEÇTİ.BİR SAGLIKTAN BİRDE ASKERDEN PARA KAZANMAYA KALKAN ZATEN İFLAH OLMAZ MERAK ETMEYİN.

TÜRKİYE SADDAMIN IRAKI MI OLUYOR

Hollanda Gülen Cemaati’nin dünyada en güçlü olduğu yer,Cemaat, en güçlü olduğu yerde, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı tuzağa düşürdü.Cemaatin amacı; Cumhurbaşkanı Erdoğan’ı ötekileştirerek, çağdaş dünyadan izole etmek ve uluslararası operasyon yapılması için zemin ve gerekçe hazırlamak.

ISPARTADA FETÖ ADALETSİZLİGİ

EVİNDE CEMAATİN SORUMLUSUNUNDA KATILDIGI TOPLANTILARIN YAPILDIGI,EVİNDE DEKANLARIN BELİRLENDİGİ TOPLANTILARIN YAPILDIGI KİŞİ FETÖCÜ DEGİL,ÇOCUGUNU İŞE KATMAK İÇİN ZAMAN A ABONE OLMUŞ,ASYA BANKTAN HAVALE YAPMIŞ VEYA KREDİ ÇEKMİŞ KİŞİ FETÖCÜ ÖYLEMİ..

SDÜ REKTÖRÜ ÇARIKÇININ EGİTİM KALİTESİ

ISPARTA SDÜ NÜN MÜHENDİSLİK FAKÜLTESİ,TEKNOLOJİ FAKÜLTESİ VE MİMARLIK FAKÜLTESİNİN ONLARCA BÖLÜMÜNDEN SADECE BİR TANESİ AKREDİTE ALDI DİGERLERİ SINIFTA KALDI.

KÜRESEL SERMAYE BİRGÜN LİNÇ EDİLİR

DÜNYA İNSANLARI BUNLARIN PARA İÇİN YAPTIGI PİSLİKLERİ ÖGRENİNCE HEPSİNİ VE ONLARIN IRKLARINI LİNÇ EDECEKTİR.

paralarını alamayınca işi bıraktılar

ısparta şehir Hastanesi inşaatında AKFEN’in alt taşeronu konumundaki bir inşaat firmasının işçilerine maaş ödemediği bu nedenle bu sabah kriz çıktığı öğrenildi.

’ÇED Gerekli Değildir’ raporuna iptal...

Antalyanın Finike İlçesindeki Kızılcık Yaylasındaki bir mermer ocağına valilikçe verilen ’ÇED Gerekli Değildir’ raporu ve maden arama izin belgesi, mahkemece iptal edildi.

Tehlike büyük

17 bin ürüne yasak çıktı.Bakanlık bu yıl 2 milyon 481 bin ürünü denetledi. Bunlardan 17 bin 830'unun piyasaya sürülmesi uygun olmayan güvensiz ürünler olarak tespit edildi.

konut sektöründe daralmamı var

Isparta’da geçen yıl Eylül ayında 506 konut satılırken bu yılın aynı ayında 377 konut satıldı

izinsiz SMS ler konusunda ne yapabilirsiniz

Gümrük ve Ticaret Bakanlığının internet sitesinde bulunan şikayet formunun doldurulması yoluyla gelen şikayeti değerlendiren Ticaret İl Müdürlüğü, cezayı uyguluyor

ıspartada işciler işi bırakınca

ıspartada bir Kargo'da Personel İşi Bırakınca kargolarda adrese teslim sorunu başladı, şubede binlerce paketin karma karışık durumda oldugu iddia edildi.
 

SON YORUMLANANLAR

   


  Bu gün yer yer yağış görülecek...
  deneme

  deneme
  ıspartada akp li başkan hayatını kaybetti
   

  Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
  RSS

  isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,