|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

AKP DE DEPREM

09:49 - BAKALIM AKP BUNA NASIL CEVAP VERECEK.
AKP DE DEPREM

ISPARTA MHP DEKİ FETÖCÜLER

REFERANDUM BİTTİ ,DÜN DÜNDE KALDI YARINA BAKALIM CANCAZIM DEYİP ISPARTA SORUNLARINA GERİ DÖNELİM...

MERAL AKŞENER BARAJI AÇTI

İLLERDEKİ MHP OYLARINI,AKP OYLARI İLE TOPLAYIN,REFERANDUMDA,MHP OYLARININ AKŞENERİ DİNLEDİGİ GÖRÜLÜYOR.

AK PARTİ MUHAFAZAKAR BİR PARTİ DEGİLDİR

2002 DEN BU TARAFA TÜRKİYEDE BAKANLIKLARIN İZNİ İLE KAÇ TANE BAR GAZİNO AÇILDI,İÇKİ ÜRETEN KAÇ FABRİKAYA İZİN VERİLDİ,İÇKİ TÜKETİMİ NE KADAR ARTTI.BİR ARAŞTIRIN BAKALIM NELER OLMUŞ.AKPARTİ NASIL BİR MUHAFAZAKAR PARTİYMİŞ.

ISPARTADAKİ FETÖCÜLERİN İZLERİ

2012-2013 TÜRKÇE OLİMPİYATLARI BİLETLERİNDE KİMLER VAR,BU KUTLAMALARDAKİ KORTEJLERE KİMLER KATILMIŞ,VİDEOLARA BİR BAKIVERİN ,EN ÖNEMLİSİ..

BATACAK GEMİDEN İLK KAÇAN SIÇANLAR

NEDE OLSA GEMİ KAPTANLARIDA AYNI TAKDİGİ 2013 DE YAPMIŞTI,USTA NE YAPARSA ÇIRAK TA AYNISINI YAPARMIŞ DEGİL Mİ.GERÇİ BU ÇIRAK,MUSLUKCU TESİSATÇIDAN VE KUMARBAZDAN ONAY ALMADAN VE SİNYAL GELMEDEN BİRŞEY YAPMAZ AMMA,HAYIRLISI DEYİP BİLMEMEZLİKTEN GELELİM..

SDÜ REKTÖRÜNÜN BULMAK İSTEMEDİGİ FETÖCÜLER

SDÜ DE 2012 VE 2013 DE TÜRKÇE OLİMPİYATLARININ BİLETLERİNİ, HERKES, KENDİ DAİRESİNDE KİMLERİN SATTIGINI BİLMİYOR MU.BİLET SATAN MEMUR ,AKADEMİSYEN VE İŞCİ VE GÜVENLİKCİLERDEN KAÇ TANESİ HAKKINDA SORUŞTURMA AÇILDI.

SDÜ REKTÖRÜ BU YAZI HAKKINDA NE YAPTIN

SDÜ DE 29.02.2012 TARİHLİ BİR YAZI İLE SDÜ DE TÜM BİRİMLERİN TEMİZLİK MADDELERİNİ GÜLARDAN TEMİN ETMELERİ BİR YAZI İLE TÜM BİRİMLERE İLETİLİR...

SDÜ VE ISPARTANIN AKİLLERİNE SORALIM

ISPARTA SDÜ DE LİSANSINI,YÜKSEK LİSANSINI,DOKTORASINI FİZİK ALANINDA YAPAN BİR KİŞİNİN TIBBİ HİZMETLER BÖLÜMÜNDEN AKADEMİSYEN YAPILMASI DOGRUMU ,BU KİŞİYE FETÖ İLE MÜCADALE ETTİGİNİ SÖYLEYEN TAYFANIN UYARILARA RAGMEN,HİÇBİR İŞLEM YAPMAMASI NE DEMEKTİR.

SDÜ DE BU FETÖ DESTEGİ KİME YAPILDI

BAKANIN FETÖCÜ GENEL SEKRETERİNİN VE DÖNEMİN FETÖ CÜ VALİSİNİN BAŞKANI OLDUGU BAKA YÖNETİMİNDE,KİMLERE NASIL PARALAR AKTARILDI..

SDÜ NÜN 1 KASIM SENDROMU

SDÜ NÜN GEÇİCİ ÇIRAK REKTÖRÜNÜN 1 KASIM SEÇİM SONUÇLARINA GÖRE HAREKET ETME FİKRİ,CUMHURBAŞKANI ERDOGANA OLAN BAGLILIGINDA ŞÜPHELERİN OLUŞMASINA NEDEN OLDU.

SDÜ YÖNETİMİ TÜKÜRDÜGÜNÜ YALADIMI

SDÜ DE GÖREVDE OLAN ISPARTANIN ÇOCUKLARINDAN VE RADİKAL İSLİMCILARDAN OLUŞAN KOALİSYON EKİBİ ,BİZ ESKİ YÖNETİMLE PAPAZ OLANLARLA ÇALIŞMAK İSTEMİYORUZ Dedikleri iddia edilmişti.,EE ŞİMDİ NE OLDU, HAYIRDIR,AGZA BİR PARMAK DANIŞMANLIK BALI SÜRMÜŞSÜNÜZ..

SDÜ REKTÖRÜ ELEVERİR ÖGÜDÜ AMA

SDÜ REKTÖRÜ ELEVERİR ÖGÜDÜ KENDİ YER SALKIM SÖGÜDÜ.SDÜ REKTÖRÜ İLKASKER ÜSSÜYÜN FACEBOOK TA BİR HESAPTA YAPTIGI YORUMDA BAKIN NELER YAZMIŞ AMA SDÜ DE NELER YAPMIŞ..

SDÜ REKTÖRÜNÜN İŞİ ALLAHAMI KALDI

FIKRA BUYA ISPARTA SDÜ ,ANTALYA AKDENİZ VE BURDUR MAKÜ REKTÖRLERİ ALLAHIN HUZURUNA ÇIKMIŞLAR..

VİZYONSUZ BAŞKAN OLURSA

ISPARTA atabey belediye başkanı kendi otobüsüne ceza kesen polisi sürdürdü,sonrada ıspartada neden kaza fazla oluyor diye şikayetçi oluyoruz,
 

SON YORUMLANANLAR

   


  Bu gün yer yer yağış görülecek...
  deneme

  deneme
  ıspartada akp li başkan hayatını kaybetti
   

  Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
  RSS

  isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,