|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

TÜRKİYEDE KÖLELİKMİ SAVUNULUYOR

14:00 - YABANCILARIN BİZE SORDUGU VE BİZİMDE İNAMADIGIMIZ TÜRKİYE KÖKENLİ VİDEO...
TÜRKİYEDE KÖLELİKMİ SAVUNULUYOR

REKTÖRÜN SDÜ YÜ GETİRDİGİ SON NOKTA

Web of Science ın itibar ettiği veri tabanları (WOS/All Data Bases) esas alınarak yapılan değerlendirmede,İLK 350 BİLİM İNSANI ARASINA SDÜ DEN KİMSE GİREMEDİ.SEBEBİNİ SDÜ REKTÖRÜNE SORUYORUZ

PARALELCİ REKTÖRÜN VİCDANINA SORUYORUZ

SDÜ TIP FAKÜLTESİ DIŞ GANTİNİ SİZDEN ÖNCE 110 MİLYAR+KDV YE KİRALANIRKEN,AYNI YERİ SİZ NEDEN 29+KDV YE KİRALADINIZ.ARADAKİ FARKI PARALELCİLEREMİ KAYDIRDINIZ ,YOKSA BURAYI BİR HEMŞERİNİZE KİRALAYIP ORADAN PARALELE Mİ PAY VERDİRDİNİZ.

KİMSE PARALELCİ İLE ÇALIŞMAK İSTEMEDİ

SDÜ REKTÖRÜ KENDİSİ HAKKINDAKİ PARALELCİ GERÇEGİNİ GİZLEMEK İÇİN NUMAN TAMER İ GÖREVDEN ALDI AMA GÖREV TEKLİF ETTİGİ HİÇ KİMSE GÖREVİ KABUL ETMEDİ YANİ HİÇKİMSE REKTÖRLE ÇALIŞMAK İSTEMEDİ

PARALELİN REKTÖR YARDIMCISI İBİCİOGLU

HİZMET GRUBUNUN SADECE ÜST DÜZEY ÜYELERİNİN GÖREVALABİLDİGİ ,PARALEL YAPININ ARNAVUTLUKTAKİ ÜNİVERSİTESİ OLAN EPOKA ÜNVERSİTESİNDE SDÜ REKTÖRÜ İBİCİOGLUNUN REKTÖR YARDIMCILIGI YAPTIGI İDDİA EDİLDİ.

SDÜnün PARALELCİLERİNDEN AKP ADAY ADAYINA MOBİNG

ÖNÜMÜZDEKİ SEÇİMLERDE AK PARTİDEN ADAY ADAYI OLACAGI BİLİNEN DOÇ.DR. REZAN DEMİRALAYA SDÜ NÜN PARALELCİLERİNİN ÇOK MİKTARDA SORUŞTURMA AÇMAK VE BİRÇOK HAKLARDAN MAHRUM ETMEK SURETİYLE MOBİNG UYGULADIGI İDDİA EDİLDİ.

paralelci rektöre esnaflar ve işadamlarıda hayır dedi

SDÜ yönetiminin, böyle önemli bir projeyi oldu-bittiye getirmeden, konunun geniş platformlarda tartışıldıktan sonra gündeme getirmesi, ihtiyaçsa gerekçelerinin net bir şekilde ortaya konması gerekmektedir

SDÜnün PARALELCİLERİ ERDOGANA İHANET ETTİ

ERDOGANIN TALİMATI İLE SDÜ DE İŞE BAŞLAYAN down sendromlu 21 yaşındaki Mustafa Özbayrakçı,SDÜ nün PARALELCİLERİ TARAFINDAN İŞTEN ÇIKARILDI.Mustafanın annesi ,SDÜ Rektörünü Bunu reklam amaçlı yapıyorsanız kesinlikle yapmayın, diye uyarmıştım. Meğer hepsi bir reklammış,dedi

SDÜ NÜN PARALELCİLERİNE SORUYORUZ

İMAM BİLMEM NE YAPARSA CEMAAT 4 TRİLYON GÖTÜRMEZ Mİ,BİZ BUNLARI AYLAR ÖNCESİ YAZDIGIMIZDA NEDEN KENDİ İÇ DENETMENLERİNİZE DENETLETTİRMEDİNİZ,ÇEKİLEN PARALARA FATURALARI HANGİ PARALELCİ FİRMALAR KESTİ,GÖREVE GELİNCE NEDEN TÜM DÖNER SERMAYE YÖNETİCİLERİNİ DEGİŞTİRDİNİZ.

SDÜnün PARALELCİLERİNİN DAMAT PAŞALARI

SDÜ NÜN PARALELCİLERİNDEN ÜST YÖNETİMDEN OLUPTA DAMADI ÜNİVERSİTEDE HANGİ İŞLERİ İHALESİZ ALDILAR,21/F LERDEN NELER YAPTILAR...ŞEHZADELER ,DAMAT PAŞALAR,AMCAZADE VE DAYIZADALER..

PARALELCİLER SDÜ NÜN DİŞİNİ ÇEKMİŞLER

SDÜ NÜN DİŞ HEKİMLİGİNDEKİ PARALELCİLERİNİN,ÖNCE MALI ALIP , 45 GÜN SONRA ALINAN MALLAR İÇİN İHALE AÇTIKLARI İDDİA EDİLDİ.AYRICA PROTEZ ALIM İHALELERİNDE,PROTEZ KONUSUNDA DENEYİMLİ HİÇBİR HOCAYI KOMİSYONA ALMADIKLARI İDDİA EDİLDİ.

BAKA GENEL SEKRETERİ BUNUDA UNUTMUŞ

2011 DE BAKA DA İNSAN KAYNAKLARI POLİTİKASI BELGESİ HAZIRLANMIŞ AMA YÖNETİM KURULUNA SUNULUP ONAYLATILMADIGI İDDİA EDİLDİ.BU NEDEMEK VE NE ANLAMA GELİR...

SDÜ SONUNDA BATIYOR MU

REKTÖRÜN YÖNETTİGİ ,SDÜ TIP FAKÜLTESİ HASTANESİNİN,BORÇLARINI ÖDEYEMEMESİNDEN DOLAYI SAGLIK BAKANLIGINA DEVREDİLECEGİ İDDİA EDİLDİ. YÖK ,BAŞBAKANLIK VE SAGLIK BAKANLIGININ SORUŞTURMA AŞMASININ BEKLENDİGİ BİLDİRİLİRKEN,SONUCUN NASIL İŞLEYECEGİ MERAK KONUSU OLDU.

BAKA da 2 YIL YETKİSİZ PARA HARCAMIŞ

baka genel sekreterinin 2012 ve 2013 yılında aylık kendisine verilen harcama yetkisinin bulunmadıgı iddia edildi.baka bagımsız dış denetim raporunda genel sekretere aylık 250 bin tl harcama yetkisinin 2011 yılında verildigi fakat diger yıllarda verimemesine ragmen harcama yapıldıgı iddia edildi.

REKTÖR SDÜ YÜ NE HALE GETİRDİ

ISPARTA SDÜnün 2014 yılı kontenjanı belli oldu. SDÜ de ilçelerdeki MYO lar nedeniyle bir yıl önceki yıla göre 2.900 kontenjan düştü.yani bu yıl ögrenci sayısı 3bin azalacak.EY ISPARTALILAR SDÜ REKTÖRÜNÜ BU BAŞARISINDAN DOLAYI DAHA ÇOK SEVEBİLİRSİNİZ..

EN ÇOK OKUNANLAR

 

SON YORUMLANANLAR

   


  Bu gün yer yer yağış görülecek...
  deneme

  deneme
  ıspartada akp li başkan hayatını kaybetti
   

  Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
  RSS

  isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,