|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

GENEL KURMAY BAŞKANI BUNA CEVAP VERECEKMİ

21:02 - 15 TEMMUZ GÜNÜ SİZE MİT MÜŞTEŞARI GELİP DARBE İHTİMALİNİ SÖYLEYİNCE,ŞAHSINIZIN VE KOMUTANLIGIN GÜVENLİGİNİ NEDEN KENDİ GÜVENDİGİNİZ ADAMLARDAN OLUŞAN EKİPLE TEDBİR ALMADINIZ..
GENEL KURMAY BAŞKANI BUNA CEVAP VERECEKMİ

O ülkede gazete çıkmayacak!

Yunanistan'da, basın yayın çalışanları, yeni basın kanununu protesto etmek için bugün 24 saatlik greve gitti.

Son 10 yılın en soğuk kış mevsimi yaşanacak.

Okyanus sularının ısınmasıyla oluşan ve dünyanın farklı bölgelerinde yoğun kar yağışı, kasırga, sel, heyelan veya kuraklığı artıran El Nino doğa olayı bu yıl son on yıldan daha fazla kendini gösterecek.

WhatsApp kullanıcıları bu mesaja dikkat...

900 milyon kullanıcısıyla dünyanın en aktif çevrimiçi mesajlaşma ağı olan WhatsApp'da kullanıcılar büyük bir tehlikeyle karşı karşıya.

Geliş ve gidişler mesaiden sayıldı...

Avrupa Adalet Divanı, belirli bir ofisi olmayan çalışanların ilk ve son randevularına gidiş gelişlerinin de mesaiden sayılması gerektiğine karar verdi.

Yeni Gezegen Dünya-2

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi NASA, Dünya'ya çok benzeyen bir gezegen keşfetti. Bu yeni gezene uzmanlar Dünya-2 ismini verdi.

BAKA KALAN BAKA NE YAPIYOR

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı Belediyesi, Büyük Kabaca Belediyesi ve S.D OSB'nin güneş enerji projelerini destekleyen BAKA, Yenişarbademli'nin projesini destek için uygun görmedi

İki kez aynı saniyeyi gösterecek....

30 Haziran'ı 1 Temmuz'a bağlayan gece, tam 23.59.59'da saatler iki kez aynı saniyeyi gösterecek.

Riski yüzde 33 oranında azalttı.

Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılan bir araştırma, çalışanların her bir saatte ayağa kalkarak iki dakika yürümesinin ölüm riskini üçte bir oranında azalttığını ortaya çıkardı.

TOPRAĞA HASRET KALMAMAK İÇİN...

Mezopotamya’da, Yunan, Roma ve Orta Amerika’daki medeniyetlerin çöküşünde de toprak erozyonu önemli bir rol oynamıştı.

Atalarımızın yamyamlığı, artık şüphe götürmeyecek...

İngiltere’nin Somerset bölgesindeki Gough Mağarası’nda 1992’de yapılan kazılarda bulunan kalıntılar bir grup insanın kesilip yendiğini gösteriyor. İnsan ve hayvan kemiklerini içeren kalıntıların 15 bin yıl önceye ait olduğu tahmin ediliyor.

25 bin kişi Facebook'a dava açtı.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'a, 25 bin kullanıcı tarafından açılan davanın ilk duruşması bugün Avusturya'nın başkenti Viyana'da yapıldı.

2000 yıl önce aradaki fark bakın nasıl kaleme alınmış !

'Gördüm ki insan, dört özelliğiyle hayvanlardan ayrılmış... Bu dört sey,dünyada ne varsa hepsini içine alır: hikmet, iffet, akıl ve adaletten bahsediyorum. Bilgi, edep ve kabiliyet, hikmete girer. Benliğe hakim olma, sabır ve vakar akla girer. Haya, genis gönüllülük ve şahsiyetlilik iffete girer. Doğruluk, iyilik, nefs murakabesi ve güzel ahlak ise adalete girer. İste bütün üstun nitelikler, bunlardan ibarettir; kötülükler bunların zıddıdır.' Beydeba

Tek Damla Yakıt Harcamadan Dünyayı Dolaşacak

Sadece güneş enerjisi kullanarak dünyayı turlayacak olan Solar Impulse 2, Türkiye saati ile 05.14 te rekor uçuşuna başlayarak havalandı.

Gözleri kapatmanın hatırlamaya yardımcı olabildiği belirlendi.

Yapılan bir araştırmaya göre, gözleri kapatmanın hatırlamaya yardımcı olabildiği belirlendi.
 

SON YORUMLANANLAR

   


  Bu gün yer yer yağış görülecek...
  deneme

  deneme
  ıspartada akp li başkan hayatını kaybetti
   

  Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
  RSS

  isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,