|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

İNTERNET VE ÖZGÜR DÜNYANIN SONU GELDİ

13:53 - AMERİKA (FCC)FEDERAL BİLİŞİM KURULU TARAFSIZ AG İLKESİNİ KALDIRDI,YANİ İNTERNETİN PARALI YOL GİBİ OLMA İHTİMALİ VAR,Yapılan düzenleme, internetin açık ve eşit yapısını değiştirecek. Bundan sonra, farklı bağlant.
İNTERNET VE ÖZGÜR DÜNYANIN SONU GELDİ

O ülkede gazete çıkmayacak!

Yunanistan'da, basın yayın çalışanları, yeni basın kanununu protesto etmek için bugün 24 saatlik greve gitti.

Son 10 yılın en soğuk kış mevsimi yaşanacak.

Okyanus sularının ısınmasıyla oluşan ve dünyanın farklı bölgelerinde yoğun kar yağışı, kasırga, sel, heyelan veya kuraklığı artıran El Nino doğa olayı bu yıl son on yıldan daha fazla kendini gösterecek.

WhatsApp kullanıcıları bu mesaja dikkat...

900 milyon kullanıcısıyla dünyanın en aktif çevrimiçi mesajlaşma ağı olan WhatsApp'da kullanıcılar büyük bir tehlikeyle karşı karşıya.

Geliş ve gidişler mesaiden sayıldı...

Avrupa Adalet Divanı, belirli bir ofisi olmayan çalışanların ilk ve son randevularına gidiş gelişlerinin de mesaiden sayılması gerektiğine karar verdi.

Yeni Gezegen Dünya-2

Amerikan Havacılık ve Uzay Dairesi NASA, Dünya'ya çok benzeyen bir gezegen keşfetti. Bu yeni gezene uzmanlar Dünya-2 ismini verdi.

BAKA KALAN BAKA NE YAPIYOR

Antalya Büyükşehir Belediyesi, Konyaaltı Belediyesi, Büyük Kabaca Belediyesi ve S.D OSB'nin güneş enerji projelerini destekleyen BAKA, Yenişarbademli'nin projesini destek için uygun görmedi

İki kez aynı saniyeyi gösterecek....

30 Haziran'ı 1 Temmuz'a bağlayan gece, tam 23.59.59'da saatler iki kez aynı saniyeyi gösterecek.

Riski yüzde 33 oranında azalttı.

Amerika Birleşik Devletleri'nde yapılan bir araştırma, çalışanların her bir saatte ayağa kalkarak iki dakika yürümesinin ölüm riskini üçte bir oranında azalttığını ortaya çıkardı.

Atalarımızın yamyamlığı, artık şüphe götürmeyecek...

İngiltere’nin Somerset bölgesindeki Gough Mağarası’nda 1992’de yapılan kazılarda bulunan kalıntılar bir grup insanın kesilip yendiğini gösteriyor. İnsan ve hayvan kemiklerini içeren kalıntıların 15 bin yıl önceye ait olduğu tahmin ediliyor.

25 bin kişi Facebook'a dava açtı.

Sosyal paylaşım sitesi Facebook'a, 25 bin kullanıcı tarafından açılan davanın ilk duruşması bugün Avusturya'nın başkenti Viyana'da yapıldı.

Tek Damla Yakıt Harcamadan Dünyayı Dolaşacak

Sadece güneş enerjisi kullanarak dünyayı turlayacak olan Solar Impulse 2, Türkiye saati ile 05.14 te rekor uçuşuna başlayarak havalandı.

Gözleri kapatmanın hatırlamaya yardımcı olabildiği belirlendi.

Yapılan bir araştırmaya göre, gözleri kapatmanın hatırlamaya yardımcı olabildiği belirlendi.

SDÜ DE PARALELCİLİGE DEVAM

SDÜ YURTDIŞI ÖGRENCİ SINAVLARININ BAZI ÜLKELERDE PARALELİN OKULLARINDA VE TEMCİLCİLİKLERİNDE YAPILDIGI İDDİA EDİLDİ.

SDÜ DE PARALELCİLER BAŞBAKANI TANIMIYORMU

SDÜ REKTÖRÜNÜN ATADIGI VE BİRLİKTE PARALEL YAPININ KADROLAŞMASINDAN SORUMLU YAPTIGI BAŞHEKİM ,BAŞBAKANI TANIMADIGINI SÖYLEDİ...BAŞHEKİM HASTANE KONFERANS SALONUNDA ŞİRKET İŞCİLERİ İLE YAPTIGI TOPLANTIDA,AGZINA GELENİ SÖYLEYİP BAŞBAKANIN SAGLIK SEKTÖRÜNÜ MAHVETTİGİNİ SÖYLEDİGİ İDDİA EDİLDİ..

EN ÇOK OKUNANLAR

 

SON YORUMLANANLAR

   


  Bu gün yer yer yağış görülecek...
  deneme

  deneme
  ıspartada akp li başkan hayatını kaybetti
   

  Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
  RSS

  isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,