|seçilenler|siyaset|Ekonomi|ısparta ilçeleri|ıspartaspor|Türkiye|sdu|Sağlık|Teknoloji|Magazin|Video|Kadın|Dünya
 

SDÜlü ALİM KOŞARın FETÖCÜ JCAM deki YAZILARI

ANKARA KOM ŞUBE MÜDÜRLÜGÜNCE FETÖCÜLER TARAFINDAN KURDURULDUGU TESBİT EDİLEN VE KADROLAŞMAK İÇİN MAKALELER YAYINLAYIP HAKSIZ YERE PUANLARINI YÜKSELTEN JCAM ADLI DERGİDE SDÜ DEKANI ALİM KOŞAR IN BİR SÜRÜ MAKALESİ OLDUGU ORTAYA ÇIKTI.

Kategori  Kategori : siyaset
Tarih  Tarih : 24 Aralık 2017 12:39

11 Punto 13 Punto 15 Punto 17 Punto Yazı BoyutuANKARA KOM ŞUBE MÜDÜRLÜGÜNCE FETÖCÜLER TARAFINDAN KURDURULDUGU TESBİT EDİLEN VE KADROLAŞMAK İÇİN MAKALELER YAYINLAYIP HAKSIZ YERE PUANLARINI YÜKSELTEN JCAM ADLI DERGİDE SDÜ DEKANI ALİM KOŞAR IN BİR SÜRÜ MAKALESİ OLDUGU ORTAYA ÇIKTI.

BİZ YAZALIMDA,BİRİLERİ SORUŞTURMAZSA ,SORUŞTURMAYANLARIN DOSYASINA BİR DOSYA DAHA EKLEMİŞ OLUYORUZ.

Ankara KOM Daire Başkanlığında mağdur/müşteki sıfatıyla ifade veren Hasan Çaylak ise; "Orhan Yücel JCAM isimli dergiyi kullanarak kendisine biat eden Sezai Çubuk'a destek verdi. Dergi Orhan Yücel'e FETÖ tarafından kurdurtuldu" dedi.

FETÖ'nün Gülhane Eğitim Vakfı'nı ele geçirdikten sonra sahte makaleler yayınlayan dergiler çıkardığını belirten müşteki Ali H. Durukan, "Konunun dillenmesi üzerine ilgili web sitelerini hemen kapattılar" dedi.

İŞTE SÜLEYMAN DEMİREL ÜNİVERSİTESİ TIP FAKÜLTESİ DEKANI OLAN ALİM KOŞARIN FETÖCÜ JCAM DERGİSİNDEKİ MAKALELERİ

BU MAKALELERİN PROFLUK DOSYASINA KONUP KONMADIGI VE PUANLAMAYA DAHİL EDİLİP EDİLMEDİGİNİ GELECEK YAZIDA İNCELEYECEGİZ.

http://www.jcam.com.tr/en/index.php?pg=search&searched=1

1-ALİM KOŞARA AİT BİRİNCİ MAKALEalper özorak-sedat soyupek-taylan oksay-alim koşar-2013 başvuru yayın 2015 Prostat Biyopsisi Profilaksisi

DOI: 10.4328/JCAM.2096

http://www.jcam.com.tr/files/KATD-2096.pdf

2-ALİM KOŞARA AİT İKİNCİ MAKALE

alper özorak -taylan oksay-alim koşar-2012

DOI: 10.4328/JCAM.1132

Bruselloza Bağlı Akut Prostatit; 2 Olgu Sunumu

http://www.jcam.com.tr/files/KATD-1132.pdf

3-ALİM KOŞARA AİT ÜÇÜNCÜ MAKALE

alim koşar-2012

JCAM Print ISSN: 1309-0720 Online ISSN : 1309-2014

Radikal Prostatektomide Prostat Ağırlığı

http://www.jcam.com.tr/files/KATD-552.pdf

https://www.takvim.com.tr/guncel/2017/12/23/fetocu-proflarin-makaleleri-de-sahte

FET֒cü Prof’ların makaleleri de sahte

Kamu kurumlarına çaldıkları sorularla girmeyi başaran FET֒cülerin, FETÖ başta olmak üzere akademide yükselebilmek için yayımladıkları makalelerin de sahte olduğu belirlendi.

FET֒cü Prof’ların makaleleri de sahte

FETÖ'nün hiç bir bilimsel değeri olmayan ve mensuplarının diğer adaylara karşı yüksek puanlar alarak açılacak Yardımcı Doçentlik, Doçentlik ve Profesörlük sınavlarında haksız avantaj sağladıkları belirlendi. Savcılık akademik adayların puan durumlarının değerlendirildiği MY-52-10 B yönergesinin yönetmeliğe aykırı olarak değiştirildiğini ve bu şekilde FETÖ mensuplarının diğer adayların önüne geçirilerek, vatansever akademisyenlerin kariyerlerinin engellediğini tespit etti. GATA bünyesinde kurulan (GESDAV) Gülhane Eğitim Sağlık Dayanışma Vakfı"nı ele geçiren FETÖ vakıf bünyesinden akademik yayınların yapıldığı bazı dergiler yayınlanmaya başlandığı, ancak buradaki sahtekarlığın ortay çıkması üzerine apar topar dergi ile internet sitenin kapatıldığı belirlendi. Mağdur Müşteki Prof. Dr. Fikret Arpacı 30 yıllık meslek hayatı boyunca sadece 80 kadar bilimsel makale yazabildiğini belirterek ancak FETÖ mensubu birçok kişinin yüzlerce makalesinin yayınlandığını bunun ise mümkün olmadığını söyledi. Arpacı, "Ben profesör olarak yıl başına 2-3 makale yayın yaptıysam. Yeni bir Yardımcı doçent veya Doçentin bu kadar çok sayıda yayın yapması şaibelidir" dedi. Mağdur Müşteki Cem Barçın da ifadesinde FETÖ'cülerin yapmış olduğu bilimsel ahlaksızlığı şöyle anlattı:

KURAL DEĞİŞTİRDİLER

Şevket Balta'nın çok kısa süre içinde yaptığı 400'den fazla yayında özellikle hiç birlikte çalışmadığı veya çok az çalıştığı Dr. Murat Ünlü, Dr. Zekeriya Arslan, Dr. Mustafa Aparcı, Dr. Cengiz Öztürk ile çok sayıda ortak yayını olması oldu." Akademik kadrolarda bulunan personelin yükselebilmesi için, MY-52-10B yönetmeliğine göre makale yayınlaması veya araştırmalar yapması gerektiğini vurgulayan müştekilerden Mehmet Yokuşoğlu, "MY-52-10B yönetmeliğine göre akademik yükselmede puanlama sistemine ek olarak adayı inceleyen jürinin inisiyatifi de değerlendirmeye dahil edilirdi ve bu çok önemliydi. Ancak yapılan değişiklik ile bu inisiyatif yönetmelikten çıkarılmıştır" dedi. Ankara KOM Daire Başkanlığında mağdur/müşteki sıfatıyla ifade veren Hasan Çaylak ise; "Orhan Yücel JCAM isimli dergiyi kullanarak kendisine biat eden Sezai Çubuk'a destek verdi. Dergi Orhan Yücel'e FETÖ tarafından kurdurtuldu" dedi.

FETÖ'nün Gülhane Eğitim Vakfı'nı ele geçirdikten sonra sahte makaleler yayınlayan dergiler çıkardığını belirten müşteki Ali H. Durukan, "Konunun dillenmesi üzerine ilgili web sitelerini hemen kapattılar" dedi.

https://www.aydinlik.com.tr/gata-icin-dergi-cikardilar-turkiye-eylul-2017-2

https://www.memurlar.net/haber/692126/feto-akademisyenleri-icin-10-hakemli-dergi-kurmus.html

https://www.medimagazin.com.tr/hekim/genel/tr-feto-akademisyenleri-icin-10-hakemli-dergi-kurmus-iste-o-10-dergi-2-12-74702.html

 

      HABERİ PAYLAŞ Bookmark and Share
Yazdırılabilir Sayfa Yazdırılabilir Sayfa | Word'e Aktar Word'e Aktar | Tavsiye Et Tavsiye Et | Yorum Yaz Yorum Yaz

 
 

SON YORUMLANANLAR

   
   
   
   

  SON HABERLER

   

  Kullanım Şartları | Reklam Verin | Künye | RSS | Bize Ulaşın |

  Tüm Hakları Saklıdır & ispartanews.com
   

  isparta haberleri Rss Haber, ısparta haber,ısparta haberler,ısparta news,haber ısparta,ısparta secim,ısparta siyaset,akp aday,haber32,manset32,